Byl to takový kemp kde si zkusíte úplně všechno. Od výletů za kulturou až po sportovní zážitky. První tři dny jsme strávili v hostitelských rodinách což byla moc příjemná zkušenost a náhled do typického anglického života. Zbytek pobytu jsme pak byli ubytováni v hostelu. Byla to vlastně chata kde jsme bydleli všichni dohromady takže jsme k sobě měli blízko a ve volném programu jsme se sami zabavovali. 

Náplní druhé poloviny kempu byly aktivity v centru pro mládež. Bylo to skvělé. V tomto outdoorovém centru byly vodní nádrže, kde jsme se učili různým vodním sportům například paddleboardu. V jiné dny nás zase vzali střílet z luku nebo také lézt na horolezeckou stěnu. Takže program nabitý a pestrý.

 

Mimo sportovní aktivity byly zařazeny i kulturní zážitky jako třeba celodenní výlet do Londýna, kde jsme projeli centrum vyhlídkovým autobusem a pak lodí po Temži. Můj nejoblíbenější byl však výlet do Cambridge, kde jsme se také projeli vyhlídkovým autobusem mezi kolejemi Cambridge University, ale nebylo to zdaleka tak dlouhé jako v Londýně, prošli jsme si centrum a vezli se na známé gondole s vyprávěním od nejčastěji studentů z univerzit.   

Jsem si jistá, že potom jak skvělý kolektiv děcek z různých zemí světa tam se mnou byl se náš kontakt jen tak neztratí. 

Moc ráda bych poděkovala Rotary za skvělou příležitost zase trochu prozkoumat svět, okusit trochu jiné kultury a možnost vytvořit si mezinárodní přátelství. 

Alexandra Polanová, 17 let, Rotary klub Brno 

Další články o letních táborech

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2022/23 v některé z evropských zemí nebo v zámoří? V Itálii, Německu, Francii, Norsku, Holandsku, USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2022 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!