fbpx

Byl to takový kemp kde si zkusíte úplně všechno. Od výletů za kulturou až po sportovní zážitky. První tři dny jsme strávili v hostitelských rodinách což byla moc příjemná zkušenost a náhled do typického anglického života. Zbytek pobytu jsme pak byli ubytováni v hostelu. Byla to vlastně chata kde jsme bydleli všichni dohromady takže jsme k sobě měli blízko a ve volném programu jsme se sami zabavovali. 

Náplní druhé poloviny kempu byly aktivity v centru pro mládež. Bylo to skvělé. V tomto outdoorovém centru byly vodní nádrže, kde jsme se učili různým vodním sportům například paddleboardu. V jiné dny nás zase vzali střílet z luku nebo také lézt na horolezeckou stěnu. Takže program nabitý a pestrý.

 

Mimo sportovní aktivity byly zařazeny i kulturní zážitky jako třeba celodenní výlet do Londýna, kde jsme projeli centrum vyhlídkovým autobusem a pak lodí po Temži. Můj nejoblíbenější byl však výlet do Cambridge, kde jsme se také projeli vyhlídkovým autobusem mezi kolejemi Cambridge University, ale nebylo to zdaleka tak dlouhé jako v Londýně, prošli jsme si centrum a vezli se na známé gondole s vyprávěním od nejčastěji studentů z univerzit.   

Jsem si jistá, že potom jak skvělý kolektiv děcek z různých zemí světa tam se mnou byl se náš kontakt jen tak neztratí. 

Moc ráda bych poděkovala Rotary za skvělou příležitost zase trochu prozkoumat svět, okusit trochu jiné kultury a možnost vytvořit si mezinárodní přátelství. 

Alexandra Polanová, 17 let, Rotary klub Brno 

Další články o letních táborech

Ticino Camp_Emma Hanzova (5)
,

Turistický, kulturní a sportovní kemp Ticino – Bellinzona

Začátkem srpna jsem se na 12 dní vydala za dobrodružstvím do švýcarského italsky mluvícího kantonu

Flanders Summer camp_Jachym Hama (4)
,

Léto v Belgii

Během letošního srpna jsem vyrazil na můj druhý letní tábor s Rotary International. Tentokrát jsem

E4E-Němeček (12)
,

Europe for Europe

V červenci od 10 do 28 jsem se zúčastnil projektu Europe for Europe, jejímž cílem bylo 20 zájemcům,

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!