Ahoj! V pondělí jsem přiletěl do USA a hodně lidí mi píše, jak se mám a co je nového, tak jsem se rozhodl, že přidám příspěvek o prvních dnech u mé hostitelské rodiny.

IMG_20170814_095021[1]

Po 13 hodinovém letu jsem konečně dorazil do Bostonu, kde mě vyzvedla moje hostitelská rodina a lidé z Rotary klubu.

SAVE_20170817_131707

Můj host taťka Jim je IT technik a velký fanoušek sportu 🙂 a host mamka Erin má vlastní pekárnu na zahradě :D. Mám tu tři sestry Capri (13), Siena (15) a Magnolia (18) a všechny jsou hrozně super. Na prázdniny sem taky přijel Guillem (21) ze Španělska, který tu byl před 3 roky na výměně.

IMG_0953

Den po příletu jsme sázeli stromky pro místní školu.

Dům ve kterém bydlím je obrovský, ale to je většina domů tady.

IMG_20170817_185526[1]

 

Další články od Lukáše

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!