Momentálně mám rodinu kde mám host sestru i host bratra. Moje sestra se, ale odstěhovala, aby mohla jít studovat na VŠ, takže tu semnou byla jen jeden den. Bude se vracet, ale nebude tu tak často. Máme také 2 kočky (kocour Myles a kočka Dizzy).

První šok byl určitě ten, že kohokoliv tu potkáte, všichni se na Vás budou usmívat a ptát se jak se máte. To platí i pro prodavače v obchodě, všichni tu jsou hodně komunikativní a na to jsem z Česka, kde se Vám občas nedostane ani “Dobrý den”, nebyla zvyklá.

Další je určitě víc individuální, ale u mě to byl systém ve všem, ať už se to týče jídla nebo celkově režimu rodiny. Chvíli mi to trvalo, ale teď už jsem tu skoro dva týdny a vše chápu.

Další články od Kariny

 

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2023/24 v některé z evropských zemí nebo v zámoří? V Itálii, Německu, Francii, Norsku, Holandsku, USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!