fbpx

Dnes je to přesně měsíc! 

A taky už 2. týden co chodím do školy. První školní den jsem měla 29.srpna a nebudu lhát,  není to úplně jako High School Musical. Všechno bylo nové-škola, předměty, učitelé, studenti…

Týden mi trvalo než jsem si na všechno zvykla a začala se pomalu seznamovat. Taky bych chtěla říct, že ten týden byl ten nejhorší co jsem tu zatím měla, nepřála jsem si nic jiného než se vrátit domů. Teď  bych chtěla říct, že jsem ráda i za ten “špatný” začátek, protože Vám pak každá maličkost udělá hroznou radost. Všechno utíká hrozně pomalu a připadá Vám, že už se tak budete cítit pořád, ale hned jak se usadíte a zvyknete si, uběhne to rychleji než si myslíte. Pro mě už to za chvíli budou 2 měsíce a do teď to nechápu.

Mám tu partu, na kterou se můžu spolehnout a dokonce jsem s nimi byla i na prvním zápasu amerického fotbalu. Téma bylo NEON, takže všichni studenti přišli v neonovém oblečení. Pokud jste viděli americký fotbal, stejně jako já, jen ve filmech, nebudete tomu ani trošku rozumět. Byla jsem hrozně zmatená z celé hry, ale nešlo ani tak o ten fotbal, ale spíš o to, že jsem tam byla s kamarády a bavili jsme se. Ke konci už mi pak dávalo trochu smysl kdy mám tleskat a kdy ne 🙂

Když jsem si vybírala předměty, vzala jsem si jeden s názvem Animal Science (věda o zvířatech), a jsem za to hrozně ráda. Máme menší farmu kam každý den chodíme krmit naše zvířata, a taky se tam občas učíme. Někdy máme zvířata i v učebně a učíme se např. jak poznat, že je se zvířetem něco špatně.

Teď se tu mám krásně. Užívám si každý den, ve škole mám předměty co mě baví a lidi, se kterými je legrace na denním pořádku. 

Další články od Kariny

 

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!