fbpx

First week in the US

Už v Česku jsem věděl, že druhý den po příletu pojedeme do Washingtonu, za rodinou od mé host mamky. Ráno jsem vstal, seznámil se svým host otcem a vyjeli jsme do Washingtonu. Během cesty jsem zjistil, že tam budeme kempovat ve stanu na 3 dny. Cesta trvala s obědem 5 hodin a dojeli jsme až k hranicím s Kanadou. Tady nás čekala moje host mamka s její rodinou. Bylo jich tam asi dvacet. Byl to pro mě šok, nebyl tam signál, takže jsem tam byl jenom s nimi. Postavili jsme stan a seznámil jsem se s ostatními lidmi.

Středa a čtvrtek

Ve středu jsme se procházeli po okolí našeho stanového městečka, trávili jsme hodně času v řece, protože bylo úmorné horko, hrál jsem tenis se svým host bratrem a dalším klukem. Odpoledne mi nejednou řekli, že jdeme do garden, já stále nechápal, do jaké zahrady jdeme, ale když jsme přijeli, tak jsem zjistil, že to je prodejna květin. Byla to velká zahrada plná různých okrasných stromů, keřů a květin. Večer, jak jsme přijeli, tak jsme si dali večeři a marshmalouny. Většina jejich rodiny odjela a já jelikož jsem měl stále jet lag, jsem usnul okolo 9 večer.

Ve čtvrtek jsme posnídali a jeli jsme se okoupat do zálivu, který byl spojený s oceánem. Když jsme tam přijeli, nikomu se moc nechtělo do vody, ale nakonec tam skončili všichni. Voda byla ledová, takže jsme tam strávili jenom chvíli a jeli jsme se zpátky sbalit. Okolo 12 jsme vyjeli zpátky do Mosieru. Cestou jsme se stavili na sendvič, ke kterému jsme dostali jako přílohu chipsy. Můj host bratr se velmi divil, proč je nechci jíst, tak jsem mu vysvětlil, že v Česku se jí chipsy u televize a ne na oběd.

Víkend

O víkendu jsme jeli na hory, konkrétně na Mount Hood, kde bylo plno spálených stromu, po požáru v roce 2017. Vyjeli jsme autem skoro na vrchol, obešli jsme špičku hory a šli zpátky k autu. Na tomto výletu nebyla moje host mamka, která pracuje od pátku do neděle v sudé víkendy a v liché zase můj host otec. Další den jsme šli běhat do vedlejšího města Hood River, ale hlavě jsem se připravoval do školy, protože mi v pondělí začínala.

Další články od Ondřeje

 

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!