fbpx

Na konci ledna jsme se vydali do Eastern Oregonu, kde jsme trávili čas s Inboundy a budoucími Outboundy. Viděli jsme se po 2 měsících s ostatními Inboundy a poprvé jsem viděli lidi, kteří pojedou do naších zemí. 

ČTVRTEK

Ve čtvrtek nás vyzvedl autobus a vyjeli jsem spolu na východ. Zastavili jsem v Hermistonu, kde jsem navštívili místní Rotary Club. Dostali jsem zde oběd a bavili se o Shelter boxech.  Okolo 3 hodiny jsme dorazili do Pendletonu. V Pendletou jsme šli do muzea Pendleton Underground. Bylo to podzemní část, ve kterém byly bary a místnosti pro horníky a dřevorubce. K večeru jsme dojeli do kempu, kde jsme bydleli. 

Nečas_Víkend v Eastern Oregon_001
Nečas_Víkend v Eastern Oregon_002
Nečas_Víkend v Eastern Oregon_003

PÁTEK

V pátek ráno jsme jeli do místních škol povídat o Rotary Exchange. Já s mojí skupinou navštívil křesťanskou školu. Bylo to velmi zajímavé, jelikož jsme se bavili se studenty, kteří  byli od předškoláků až po maturanty.  Po obědě jsem jeli do místí restaurace hrát bowling. Bylo to zábavné a bylo vtipné se porovnávat s ostatními, jelikož byly země, které vůbec neuměli hrát a země, které hráli jak kdyby se s bowlingovou kouli narodili. 

SOBOTA

Sobota začal v 5:30 budíčkem a odjezdem do místních hor. Cesta trvala skoro 2 hodiny a všichni byli v očekávání. Když jsme přijeli, viděli jsme nádherný lyžařský areál. První půl dne jsem lyžoval s kluky, kteří byli na stejném levelu jako já. Po obědě jsem si vzal skupinku z Jižní Ameriky, bylo to velmi vtipné, ale myslím, že jsem je naučil i něco nového. Celkově jsme si tento lyžařský výlet užili. Večer nastal den D. Nový outboundi se dozvěděli, kam pojedou na výměnu. Já jsem byl velmi překvapený, jelikož do našeho distriktu pojedou dva studenti. Já tu jsem tento rok sám. 

NEDĚLE

Poslední den jsem se vydali na střelnici. Střelnice se nacházela venku a místní teplota byla okolo -13 C. V prvním pokusem jsem minul všech pět létacích terčů. V dalších kolech jsem trefil 2 terče z pěti, což byl velmi dobrý výsledek. Na večer jsme učili budoucí outboundy naše jazyky a kulturu.   

V pondělí jsem se vydali zpátky domů. Trip jsem si velice užil a těším se na květen kdy se zase potkám s výměnnými studenty 

Další články od Ondřeje

 

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!