Volám sa Stela. Pochádzam z Bratislavy a mám 25 rokov. Pred časom som sa vrátila z campu na Gran Canarii. Okrem mňa sa campu zúčastnili dve Turkyne, dvaja Turci, jeden Talian, dve Talianky, Maďarka, Egypťanka, Írka, Izraelčanka, tri Taiwanky, dve Talianky, traja Španieli, Belgičan, Rakúšan, Nemka, Ruska, Poľka, Rumunka a Američanka. Bývali sme všetci  v bungalovoch  v hotelovom komplexe.

Každý deň sme mali zaujímavý program. V hlavnom meste Las Palmas sme navštívili múzeum Krištofa Kolumba. Väčšinu dní sme sa zúčastňovali konferencie s mierovou tematikou. Prednášali nám zaujímaví hostia. Absolvovali sme turistiku na  sopečnú horu Roque Nubio. Taktiež som po prvý raz v živote surfovala.  Navštívili sme pieskové duny a previezli sa na ťavách. Boli sme na exkurzii vo výrobni rumu, ktorá bola spojená s ochutnávkou.

Keď prišiel čas lúčenia, bolo to veľmi ťažké. Nikomu, vrátane mňa, sa nechcelo odísť domov. Boli sme skvelá partia. Veľmi pekne ďakujem Rotary klubu Bratislava a p. Koreckému, p. Bílekovi a p. Barákovi, že mi umožnili zažiť týchto nezabudnuteľných13 dní. Ak niekto náhodou uvažujete, že by ste sa zúčastnili rotary tábora, tak to určite skúste. Nebudete ľutovať.

Stela Dašková, vyslaná Rotary klubem  Bratislava 

Další články o letních táborech

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2022/23 v některé z evropských zemí nebo v zámoří? V Itálii, Německu, Francii, Norsku, Holandsku, USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2022 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!