fbpx

Volám sa Stela. Pochádzam z Bratislavy a mám 25 rokov. Pred časom som sa vrátila z campu na Gran Canarii. Okrem mňa sa campu zúčastnili dve Turkyne, dvaja Turci, jeden Talian, dve Talianky, Maďarka, Egypťanka, Írka, Izraelčanka, tri Taiwanky, dve Talianky, traja Španieli, Belgičan, Rakúšan, Nemka, Ruska, Poľka, Rumunka a Američanka. Bývali sme všetci  v bungalovoch  v hotelovom komplexe.

Každý deň sme mali zaujímavý program. V hlavnom meste Las Palmas sme navštívili múzeum Krištofa Kolumba. Väčšinu dní sme sa zúčastňovali konferencie s mierovou tematikou. Prednášali nám zaujímaví hostia. Absolvovali sme turistiku na  sopečnú horu Roque Nubio. Taktiež som po prvý raz v živote surfovala.  Navštívili sme pieskové duny a previezli sa na ťavách. Boli sme na exkurzii vo výrobni rumu, ktorá bola spojená s ochutnávkou.

Keď prišiel čas lúčenia, bolo to veľmi ťažké. Nikomu, vrátane mňa, sa nechcelo odísť domov. Boli sme skvelá partia. Veľmi pekne ďakujem Rotary klubu Bratislava a p. Koreckému, p. Bílekovi a p. Barákovi, že mi umožnili zažiť týchto nezabudnuteľných13 dní. Ak niekto náhodou uvažujete, že by ste sa zúčastnili rotary tábora, tak to určite skúste. Nebudete ľutovať.

Stela Dašková, vyslaná Rotary klubem  Bratislava 

Další články o letních táborech

Handicamp 2023
,

Handicamp 2023

11 účastníků, 9 asistentů, 7 dní, 29 horkých malin, nespočet černých vtipů a jeden výjezd záchranky.

Ticino Camp_Emma Hanzova (5)
,

Turistický, kulturní a sportovní kemp Ticino – Bellinzona

Začátkem srpna jsem se na 12 dní vydala za dobrodružstvím do švýcarského italsky mluvícího kantonu

Flanders Summer camp_Jachym Hama (4)
,

Léto v Belgii

Během letošního srpna jsem vyrazil na můj druhý letní tábor s Rotary International. Tentokrát jsem

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2024/25 v některé z evropských zemí nebo v zámoří? V Itálii, Německu, Francii, Norsku, Holandsku, USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!