Volám sa Stela. Pochádzam z Bratislavy a mám 25 rokov. Pred časom som sa vrátila z campu na Gran Canarii. Okrem mňa sa campu zúčastnili dve Turkyne, dvaja Turci, jeden Talian, dve Talianky, Maďarka, Egypťanka, Írka, Izraelčanka, tri Taiwanky, dve Talianky, traja Španieli, Belgičan, Rakúšan, Nemka, Ruska, Poľka, Rumunka a Američanka. Bývali sme všetci  v bungalovoch  v hotelovom komplexe.

Každý deň sme mali zaujímavý program. V hlavnom meste Las Palmas sme navštívili múzeum Krištofa Kolumba. Väčšinu dní sme sa zúčastňovali konferencie s mierovou tematikou. Prednášali nám zaujímaví hostia. Absolvovali sme turistiku na  sopečnú horu Roque Nubio. Taktiež som po prvý raz v živote surfovala.  Navštívili sme pieskové duny a previezli sa na ťavách. Boli sme na exkurzii vo výrobni rumu, ktorá bola spojená s ochutnávkou.

Keď prišiel čas lúčenia, bolo to veľmi ťažké. Nikomu, vrátane mňa, sa nechcelo odísť domov. Boli sme skvelá partia. Veľmi pekne ďakujem Rotary klubu Bratislava a p. Koreckému, p. Bílekovi a p. Barákovi, že mi umožnili zažiť týchto nezabudnuteľných13 dní. Ak niekto náhodou uvažujete, že by ste sa zúčastnili rotary tábora, tak to určite skúste. Nebudete ľutovať.

Stela Dašková, vyslaná Rotary klubem  Bratislava 

Další články o letních táborech

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!