Od minulého článku uběhlo 25 dní a já mám za sebou plno zapomenutelných i nezapomenutelných zážitků…

Po příletu do Brazílie jsem očekával tzv. kulturní šok a taky že přišel. (Pro vysvětlení: Kulturní šok je šok z kultury.) Totiž hned další den ráno jsem byl v šoku z toho, že pode mnou praskla postel. (Od té doby se mi to stalo jenom dvakrát.) Pokud jde o změnu časového pásma (o 5 hodin méně než v Česku), ani jsem ji nepostřehl. Doktor tvrdil, že reflexy mám v pořádku. Já mu na to řekl: „Au!“

A jedna taková rada:

Když přijedete někam do zahraničí, poptejte se, jak jim fungujou toalety.

Mohly by se ucpat. … Fotky bohužel nemám.

První týden jsem navštívil zdejší pláž Beira Mar s bohatým nočním životem, ochutnal pár brazilských pokrmů a poznal všechny své prarodiče. Moc dlouho jsem si ale „prázdnin“ neužíval, protože od začátku srpna jsem začal chodit do školy…

Další články od Lubomíra

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!