fbpx

Na výlety s Rotary sa každý výmenný študent teší. Nielen kvôli zaujímavým miestam, ale hlavne kvôli tomu, že sa uvidíme s ostatnými študentami. Náš dištrikt je veľký a takto sa môžeme stretnúť s výmennými študentami, ktorých normálne nevidíme. Skoro každý mesiac máme výlet, kde sa všetci výmenní študenti stretneme a máme rôzne aktivity. Zatiaľ najlepšie výlety boli do mesta Montrose a Aspen v Colorade.

Výlet do Montrose

Tento výlet bol jeden z najlepších, lebo sme sa mali možnosť stretnúť s budúcimi outboundami.
Cez deň sme mali rôzne aktivity ako návšteva národného parku Black Canyon, kde sme boli na túre a potom sme outboundami hrali basketbal a futbal, kde sme sa viac spoznali. Na koniec dňa sme mali spoločnú večeru a rozprávali sme sa so študentami, ktorí idú do našej krajiny. Ja som mal večeru s jednou študentkou, ktorá ide do nášho dištriktu. Pýtala sa rôzne otázky ohľadom mojej krajiny, jazyku a iných veciach.

Výlet do Aspenu

Aspen je jedno z najznámejších lyžiarskych stredísk v celom USA a hosťuje každý rok známu súťaž X Games. Súťažia tam najlepší lyžiari a snowboardisti z celého sveta, dokonca aj z Česka. My ako výmenní študenti sme sa tejto súťaže zúčastnili a zažili sme veľa zábavy. Pozerali sme na súťažiacich a boli sme na koncertoch známych spevákov a kapiel. Boli sme tam iba dva dni, ale každý jeden z nás si to užil a nikdy nezabudneme na tento výlet.

Další články od Tomáše

 

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2024/25 v některé z evropských zemí nebo v zámoří? V Itálii, Německu, Francii, Norsku, Holandsku, USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!