Zamilovať sa nemusíme len do hmatateľnej veci a nie nemusí to byt len cit medzi dvoma ľudmi. Ja som sa zamilovala do miesta, do pocitu , do neskutočných maličkosti ktore ma tu stretávajú každý deň. Nepísala som dlhšie ale teraz si uvedomujem,že mi už nezostáva veľa času a snažím sa užívať každý jeden deň naplno alebo ako to maximálne ide.

Menila som posledný krát rodinu bolo to neskutočne tažké povedať zbohom mojej predposlednej neskutočne ich mam rada. Ale moja nová rodina su skvelý ľudia. Vďaka ním som videla neskutočne veľa hokeju, cestovala do Illinois, jedla veľa nového, navštívila typicky Country bar , videla prv krát draftovanie hráčov a naučili ma milovať Country hudbu. 4 bratia je niekedy veľa a musim predychavat alw užívam si to naplno. S bratom sme pred pár dňami vyliezli na strechu a pozorovali red Moon.

Niekedy len sedenie s kamarátkou pri rieke a počúvanie hudby stačí nato aby ste mali ten najlepši rok a presne o to ide nie vždy ide iba o prekonávanie a tatovanie nového. Niekedy stačí si len sadnúť a vychutnať si dany moment.

Prom sa blíži vlastne je tento víkend nechcela som ísť pride mi to až príliš premotivovane alw nakoniec idem nešlo odolať …

Maturita za dverami a môj posledný trimester je vlastne najľahši by sa dalo povedať. Mam cooking class (varím #ostosest), matika (uz jej mam aj dost), us history ( uz ani neviem co nás chcú naučiť 😂), speech( hádame a vrieskame na seba v tímoch) ale nie je to dobrá hodina aspoň trénujem rozprávanie plus písanie. 31.Maja moja škola konci a reálne sa teším uz mam toho aj dost ale ja som nikdy milovník školy nebola ale musim uznať, že táto ma baví o trochu viac ako Slovenska…. 

Další články od Moniky

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!