Zamilovať sa nemusíme len do hmatateľnej veci a nie nemusí to byt len cit medzi dvoma ľudmi. Ja som sa zamilovala do miesta, do pocitu , do neskutočných maličkosti ktore ma tu stretávajú každý deň. Nepísala som dlhšie ale teraz si uvedomujem,že mi už nezostáva veľa času a snažím sa užívať každý jeden deň naplno alebo ako to maximálne ide.

Menila som posledný krát rodinu bolo to neskutočne tažké povedať zbohom mojej predposlednej neskutočne ich mam rada. Ale moja nová rodina su skvelý ľudia. Vďaka ním som videla neskutočne veľa hokeju, cestovala do Illinois, jedla veľa nového, navštívila typicky Country bar , videla prv krát draftovanie hráčov a naučili ma milovať Country hudbu. 4 bratia je niekedy veľa a musim predychavat alw užívam si to naplno. S bratom sme pred pár dňami vyliezli na strechu a pozorovali red Moon.

Niekedy len sedenie s kamarátkou pri rieke a počúvanie hudby stačí nato aby ste mali ten najlepši rok a presne o to ide nie vždy ide iba o prekonávanie a tatovanie nového. Niekedy stačí si len sadnúť a vychutnať si dany moment.

Prom sa blíži vlastne je tento víkend nechcela som ísť pride mi to až príliš premotivovane alw nakoniec idem nešlo odolať …

Maturita za dverami a môj posledný trimester je vlastne najľahši by sa dalo povedať. Mam cooking class (varím #ostosest), matika (uz jej mam aj dost), us history ( uz ani neviem co nás chcú naučiť 😂), speech( hádame a vrieskame na seba v tímoch) ale nie je to dobrá hodina aspoň trénujem rozprávanie plus písanie. 31.Maja moja škola konci a reálne sa teším uz mam toho aj dost ale ja som nikdy milovník školy nebola ale musim uznať, že táto ma baví o trochu viac ako Slovenska…. 

Další články od Moniky

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!