Každý mi hovoril preboha a to si lepšiu časť USA nemohla dostať ? Veď tam je len zima a sneh nic tam nieje …preboha …Takto hovorilo strašne veľa ľudí a ja som kvôli tomu mala neskutočne pochybnosti .Kam to vlastne idem ? Budem tam mat vôbec co robit ? Budem sedieť len doma a priberať ? Ach bože teraz sa smejem nad tým všetkým v mojej hlave ….

Hneď ako som prišla ma moja rodina nenechala sedieť doma okamžite ma prihlásili na plávanie začo som aj neskotocne rada spoznala som tam skvele dievčatá a tým dávam radu ďalším študentom cez športy spoznáte ľudí ….je jedno ako dobry ste v tom športe proste to skúste …

Môj Rotary klub ma asi 150 členov a co je neočakávane všetci su aktívny chodia na stretnutia a vymýšľajú všelijaké aktivity pre celu komunitu napr Summertime with George bolo tam cele mesto. Hrali tam domáce skupiny a predávali sa tam typické jedla pre Ameriku ..Ako jeden z Rotary členov som grilovala mäso a predávala vody . Všetky peniaze smerovali pre ľudí v núdzi. Kedže som jediný výmenný student všetci mi venujú pozornosť v klube a tak som hádzala tricka zadarmo do davu ľudí , alebo vylieza na rebrík ktorý používajú hasiči ( to ze som sa takmer pokakala hore ani hovoriť nemusím). Bol to skvelý deň a skvele su aj rotary meetingy a to je jedlo je neskutočne . Ďalši blog bude o jazerách ktore su všade nie nadarmo je Minnesota štát 1000 jazier ❤️🇺🇸….

Další články od Moniky

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!