Tak jsem si konečně našla čas na to, abych s váma sdílela další zkušenosti a zážitky, které jsem nasbírala za poslední 2 měsíce. Už mám za sebou přes 2 a půl měsíce výměny a pořád tomu nevěřím. Vše utíká jako voda a ani si to neuvědomuju. Už teď vím, že se během své výměny měním a dospívám, díky tomu že všechno je tady jiné a jsem daleko od toho, na co jsem byla zvyklá. Za tyto dva měsíce se toho odehrálo hodně.

Už po třetí mě moje rodina vzala do okouzlujícího San Carlos, kde jsme strávili víkend.  Relaxovali na pláži a na odpoledne si pronajali loď. Moc jsem si tento víkend užila. Také jsem se účastnila dne, který je pro Mexičany hodně důležitý a to je Viva Mexico, který se koná pouze jednou za rok.

Jeden prodloužený víkend jsme jeli do Arizony a to do města Tucson. Hlavním účelem byly nákupy, ale nemohly jsme našeho hostujícího taťku celé dny trápit, a tak jsme šli všichni na mini golf.  Jelikož v USA se už nějak tak připravovali na Halloween, tak jsme jeden večer zašli do strašidelnýho domu. Ty dny strávené v Tusconu se mi líbily a myslím, že všichni jsme se díky nim ještě více sblížili. Všechno zatím vychází podle mých přestav, tak uvidíme…

Další články od Anežky

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!