Tak jsem si konečně našla čas na to, abych s váma sdílela další zkušenosti a zážitky, které jsem nasbírala za poslední 2 měsíce. Už mám za sebou přes 2 a půl měsíce výměny a pořád tomu nevěřím. Vše utíká jako voda a ani si to neuvědomuju. Už teď vím, že se během své výměny měním a dospívám, díky tomu že všechno je tady jiné a jsem daleko od toho, na co jsem byla zvyklá. Za tyto dva měsíce se toho odehrálo hodně.

Už po třetí mě moje rodina vzala do okouzlujícího San Carlos, kde jsme strávili víkend.  Relaxovali na pláži a na odpoledne si pronajali loď. Moc jsem si tento víkend užila. Také jsem se účastnila dne, který je pro Mexičany hodně důležitý a to je Viva Mexico, který se koná pouze jednou za rok.

Jeden prodloužený víkend jsme jeli do Arizony a to do města Tucson. Hlavním účelem byly nákupy, ale nemohly jsme našeho hostujícího taťku celé dny trápit, a tak jsme šli všichni na mini golf.  Jelikož v USA se už nějak tak připravovali na Halloween, tak jsme jeden večer zašli do strašidelnýho domu. Ty dny strávené v Tusconu se mi líbily a myslím, že všichni jsme se díky nim ještě více sblížili. Všechno zatím vychází podle mých přestav, tak uvidíme…

Další články od Anežky

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!