fbpx

Za ty tři roky čekání se mi nemůžete divit, že má nedůvěra k tomu, jestli vážně vycestuji je veliká. Jsem jeden ze starších studentů, korona je teď na Taiwanu v plném proudu a obecně všechno se může pokazit. Proto jsem říkala, že dokud nebudu sedět v letadle, tak tomu, že vycestuji nevěřím.

Pak však během toho, co jsme se se ségrami dívali na Medvídka Pú a Barbie dvanáct tančících princezen (pohádky, které prostě nikdy nezklamou) kalendář přepnul na 26.8. Na den mého odletu.

Balení poslední 4 dny probíhalo v plném proudu a moje hlava stále nedokázala pochopit, co se děje. Poslední týden jsem se loučila s rodinnými příslušníky a kamarády snažících se mě v jednom kuse rozbrečet a nebudu lhát, téměř se jim to všem povedlo. Téměř proto, protože jsem stále nevěřila a nechápala.

A nechápala jsem stále, i když jsem zavírala kufry, na kterých jsem musela sedět, aby je taťka vůbec zapnul a nechápala jsem stále, i když jsem přepočítávala stohy dokumentů, ani když jsme v 10h vyrazili na Vídeňské letiště. A Mám takový pocit, že to asi nikdy nepochopím.

Bazalkové nudle

Bylo samozřejmostí, že celá rodina musela jet se mnou, protože jsem jim jednoduše nedala na výběr. Cestou jsme se ještě stavili naobědvat v restauraci na Slovensku, ale můj žaludek už v tu dobu nervozitou naříkal, a tak z nudlí s bazalkovým pestem nebylo nic. Hodinu na to jsem myslela, že ty nudle uvidí znova svět ještě dříve, než měli v plánu. Byly jsme na Vídeňském letišti.

Letiště a shledání se s týmem

V check-inu proběhlo všechno v pořádku a i kufr, který rozhodně neměl jen požadovaných 23kg mi vzali. V řadě na check-inu už se mezitím za mnou scházeli další Outbondi letící se mnou letadlem. Byli jsme dohromady 4, protože ve skupině jde vše líp, víc hlav víc ví a když se něco stane, tak v tom jedete všichni. V davu nás ještě k tomu rozhodně nešlo přehlédnout, díky našim rotariánským sakům, ve kterých jsme se nesmírně škvařili, a tak jsme byli všichni pěkně červení a naše obličejíčky byly roztaženy do širokého úsměvu. No byla radost na nás pohledět.

Slovník:

Outbond – lidi, kteří letí z Českého a Slovenského districtu.

District- jedna ze stovek oblastí, pod kterou Rotary operuje a která se dále dělí na kluby. Každý outbound pak spadá pod nějaký klub. Já jsem pod klubem RC Ostrava.

Rotary- organizace, se kterou cestuji. Klubová organizace, která chce zlepšit svět.

Inbound- já, člen districtu v jiném districtu.

Další články od Elišky

 

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!