Původně jsem se měla stěhovat do druhé host rodiny až po Vánocích, ale stěhovala jsem se mnohem dříve. Z důvodu nevycházení s Crystal, se mě John zeptal, jestli by mi vadilo, přestěhovat se dříve. Měli jsme celkem hluboký rozhovor o tom, jak on sám vidí, že Crystal se mnou nevychází, že u nich nejsem šťastná a že si myslí že u druhé host rodiny budu šťastnější. Dala jsem mu za pravdu, protože v domě, kde mě nechtějí a byla jsem tam z důvodu, že jejich dcera je také na výměně a oni mě doma mít musí a jedinný kdo se se mnou baví je John a kdo se mnou tráví čas je John a Pig (pejsek), jsem se dobře opravdu necítila.

Neříkám, že moje první host rodina byla nejhorší a že to zkazilo celou mou výměnu, nebo že mám na výměně větší problémy než ostatní výměnní studenti, to vůbec ne. Myslím si, že ničí výměna není bezproblémová a že každý musí alespoň trochu vystoupit ze své komfortní zóny a přizpůsobit se okolí. Bylo to pro mě těžké, ale myslím si, že mě zkušenost s mojí první host rodinou o něco posunula. Když jsem zažila to, že se se mnou moje host ségra nechtěla bavit, měla vlastní kamarády se kterými chtěla trávit čas beze mě, vůbec jsem jí nezajímala, prostě jsme spolu jen bydlely a celkově jsme se vídaly jen u večeře, otevřelo mi to oči v tom, jak často zanedbávám já své sourozence doma a neustále na ně nemám čas. Moc mi tady chybí a až se vrátím zpět domu, určitě se s nimi budu snažit trávit víc času, a být lepší ségra, než do teď.

Nicméně, host rodinu jsem změnila 9.11. 2019. Přestěhovala jsem se do čtyřčlenné rodiny Hamilton. Bydlím s oběma rodiči a starší ségrou. Jejich mladší dcera, Noelle, je na výměně v Itálii. Host tatínek se jmenuje Mark a je hasičem. Doma moc často není, protože, když není na hasičské stanici, je v jeho vlastním obchodě. Jako jeho druhá práce a také koníček, je navrhování součástek pro různé stroje a jejich vyrábění. Host mamimka se jmenuje Jolene a je učitelkou na základní škole. Host ségra se jmenuje Allie, je jí dvacet let a je vysokoškolačka. Na vysokou školu chodí tady, v Renu, takže bydlí doma. Její přítel Thomas, je u nás velmi často. Oba jsou moc fajn a tráví se mnou spoustu času.

Všichni jsou ke mně opravdu moc milí a velice rychle jsem si je oblíbila. V domě s námi bydlí také kočka, která se se mnou sice moc nekamarádí, ale postupně si získávám její důvěru. Když se před ní ukážu s konzervou tuňáka, má mě mnohem radši.😂

Další články od Denisy

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!