fbpx

Účastnila jsem se jako dobrovolník výletu do Disneylandu v Los Angeles (USA). Proč jako dobrovolník? Na to vám hned odpovím.

Je důležité využít každé možnosti

Můj Rotary klub se rozhodl vzít děti s rakovinou do Disneylandu a nabídli mi, že mohu jet také, ale jen když jim pomohu se o děti starat. Já rozhodně souhlasila. Nejen proto, že jsem měla tu příležitost se podívat do Disneylandu v Los Angeles, ale ten hlavní faktor bylo něco jiného. Chtěla jsem jet, protože jsem chtěla, aby ty děti si to mohli pořádně užít a měli z toho zážitek na celý život. Musím říct, že i pro mě to byl obrovský zážitek a jsem moc vděčná, že jsem se něčeho takového mohla zúčastnit.

 

Skupinové foto

Disneyland

Já, Ricardo, Ines a rotariáni

 

Výlet

V disneylandu jsme celkově strávili tři dny. Vstávali jsme brzy ráno a chodili spát pozdě večer, ale stálo to za to.
Myslím, že pro děti byla výzva jet někam sami bez rodičů, ale zvládli to perfektně a myslím že to pro ně bylo nezapomenutelné.
Měli jsme sebou čtyři vozíky pro děti kdyby se unavili a potřebovali si odpočinout. Navštívili jsme spoustu atrakcí a užili si hodně srandy. Mimo jiné jsem poznala i pár nových přátel. Spřátelila jsem se skoro se všemi dětmi co byli na výletě.
Nejvíce srandy jsem si užila s holčičkou jménem Valentina je jí kolem 8 let. Na ni nikdy nezapomenu. Za tu dobu mi hrozně přirostla k srdíčku.

 

Já a Joshua

Disneyland

Andrés na loďce s koly

 

Nezapomenutelná zkušenost

Nejmladší člen výletu se jmenoval Alan a je mu 6 let. S ním sem si taky užila spoustu srandy. I když byl tak malý tak to zvládnul úžasně. Musím říct, že nakonec mě i bavilo ty děti vozit na vozíčkách. Tohoto výletu se účastnili i bývalí inboundi. Ricardo který byl na výměně na Taiwanu a pozval také svoji kamarádku kterou poznal na Taiwanu. Jeho kamarádka je z Francie a jmenuje se Ines a s těmito lidmi jsem si taky užila spoustu zábavy.
Uteklo to neskutečně rychle a já asi nebudu nikdy schopná dostatečně poděkovat za tuto úžasnou příležitost.

 

Zoe ŠKOLNÍKOVÁ, RC Broumov → MEXIKO, D4110

 

Další články o dlouhodobých výměnách

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!