No víte, co vás čeká, tak nebudeme zdržovat!

Kaweah Lake 26.8. 2017

Jelikož jsme ve Visalii 4 výměnní studenti, kteří jeli s Rotary, jsme jedna velká rodina. A to také znamená plno „rodinných“ sešlostí.

Jelikož výměnná studentka, naše sestra, Yukari z Japonska🇯🇵 má narozeniny 28.8., Doug (její host taťka+ člověk, který je na vysoké pozici vedení Rotary výměn v našem distriktu) se rozhodl, že nás všechny pozve na den strávený u jezera Kaweah (které je asi 30 minut od Visalii), na kterém budeme jezdit na vodních skůtrech, na gumových kruzích, opalovat se, koupat se a hlavně oslavit narozeniny Yukari.

Vyjeli jsme brzo ráno, ale stálo to za to. Cesta později byla nesnesitelná, ale k tomu se dostanu. Jeli jsme já, Julia (Finsko), Cindy (host mamka Julie), Yukari, Mo (Německo) a host rodina Yukari – Madison (14 let, host sestra), Doug a Dougova žena.

Sbalili jsme u Douga vodní skůtry, ručníky, vesty, píšťalky a naskládali se do 2 aut. Z nichž jedno bylo kabrio – V Kalifornii je tento typ aut velmi běžný, jet v tom je opravdu zážitek. A jelikož jsem vždycky chtěla zkusit jet v takovém autě, volba byla jasná. A neudělala jsem chybu. Bylo to nádherné!​

Žádná střecha, žádný problém!❤️

 

Další články od Elišky

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!