Pátek v noci
Je toto vážně to, co chci podstoupit?Ležím neklidně v posteli, převaluji se a nevím co mám dělat dřív. Brečet, těšit se a nebo prostě jen přestat myslet a spát. Nad letištním hotelem přelétají každou chvíli letadla. Jedno přistává, druhé zase odlétá. Nekonečný cyklus. Přemýšlím nad tím, že další noc budu někde úplně jinde. O pár stovek kilometrů jinde. Ale to se zvládne. Stay positive, right?
Sobota ráno
Všechno jako by bylo ještě intenzivnější než v noci. Knedlík v krku je nepřestávající záležitost, ale také i pocit štěstí a slov:Já to opravdu zvládla!Well, ne všechno. Ale čekání na odlet jsem zvládla. Uvidíme jak vyjde zbytek!

Další články od Elišky

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!