os Angeles, Dodgers game, letadlo a já za řídící pákou

Jak už jsem slibovala v předchozím článku, je tu příběh jak se Elza dostala do LA a v jakém stylu. Tak kafe do ruky a jdeme na to!

První týden po příletu mi má rodina řekla, že o víkendu poletíme do LA. Ano, taky mě tam zaskočilo sloveso „poletíme“, ale řekla jsem si, že se asi přeřekli. No ukázalo se, že ani náhodou.

Další den za mnou přišla Nicole, zda-li mým rodičům nevadí, že poletíme soukromým letadlem. Což není zrovna špatná věc ne? Po domluvě s rodiči mi teda Nicole ještě vysvětlila, že letadlo je majetkem společnosti, kterou vlastní náš známí, rotarián Mark. To, že s námi letěla i Julia (výměnná studentka z Finska, chodící také do Redwood) byla příjemná zpráva, protože zkuste si být ve společnosti rodinných kamarádů, kteří jsou úplně úžasně švihlý jako moje rodina, sami. A tak jsme začali probírat, co vlastně v LA budeme dělat.

Ukázalo se, že půjdeme na baseballový zápas na stadiónu hrajícího týmu Dodgers proti Padres a předtím se stavíme na jídlo. Plán vypadal velmi slibně.

Další články od Elišky

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!