os Angeles, Dodgers game, letadlo a já za řídící pákou

Jak už jsem slibovala v předchozím článku, je tu příběh jak se Elza dostala do LA a v jakém stylu. Tak kafe do ruky a jdeme na to!

První týden po příletu mi má rodina řekla, že o víkendu poletíme do LA. Ano, taky mě tam zaskočilo sloveso „poletíme“, ale řekla jsem si, že se asi přeřekli. No ukázalo se, že ani náhodou.

Další den za mnou přišla Nicole, zda-li mým rodičům nevadí, že poletíme soukromým letadlem. Což není zrovna špatná věc ne? Po domluvě s rodiči mi teda Nicole ještě vysvětlila, že letadlo je majetkem společnosti, kterou vlastní náš známí, rotarián Mark. To, že s námi letěla i Julia (výměnná studentka z Finska, chodící také do Redwood) byla příjemná zpráva, protože zkuste si být ve společnosti rodinných kamarádů, kteří jsou úplně úžasně švihlý jako moje rodina, sami. A tak jsme začali probírat, co vlastně v LA budeme dělat.

Ukázalo se, že půjdeme na baseballový zápas na stadiónu hrajícího týmu Dodgers proti Padres a předtím se stavíme na jídlo. Plán vypadal velmi slibně.

Další články od Elišky

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!