Jsem tu! Po 13 hodinách strávených na letištích a v letadlech jsem na místě, v nádherném koutu Ameriky, v městečku Fraser 2 613 m n.m. v oblasti Grand County, Colorado. Kousek od města se nachází jedno z největších lyžařských středisek v Coloradu – Winter park.

Hned na začátku prvního blogu z Colorada musím začít takovou kuriozitou, která se stala při cestě do Krakova na letiště. Znáte to, stále přemýšlíte, co jste zapomněli a půl hodiny jízdy od letiště to přišlo, uvědomil jsem si, že Rotary sako visí doma na věšáku. Stihnout letadlo bylo důležitější, takže sako mi rodiče ještě tentýž den poslali poštou. Nyní jak píšu, tak jsem si přečetl zprávu od přepravní služby DHL, přes kterou by mi sako mělo přijít. Cituji email od DHL: ,,At this time the package is currently missing. I do apologize about that.” Šťastný konec příběhu s mým sakem se určitě dozvíte v jednom z dalších blogů. 

Jediná cesta z Denveru do Fraseru, kde bydlím vede přes Berthoudský průsmyk v nadmořské výšce 3400 m.n.m. 
 
První den po příletu jsem si s host rodinou zahrál golf v místním golfovém klubu Pole Creek, v nadmořské výšce 2600 m. Jde o jeden z nejvýše položených golfových klubů v USA.
 
Každý čtvrtek se v létě ve Winter Parku (vedlejší vesnice) koná koncert, vždy s jinou kapelou. Sejde se zde spousta lidí ze všech okolních vesnic.

Další články od Daniela

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!