Minulý víkend jsem jsem se zúčastnil distriktního Rotary meetingu v Denveru. Meeting byl od pátku odpoledne do neděle. Já jsem odjížděl v pátek ráno s mým counselorem a prošli jsme Downtown v Denveru. V pátek večer nás umístili do víkendových hostovských rodin. V mé hostovské rodině byl spolu se mnou Tajvanec, Rakušan a Fin. V sobotu bylo na programu povídání o pojištění, jarních výletech a pravidlech Rotary výměny. Odpoledne jsme se vydali do zábavního parku, kde bylo všechno od bruslení až po laser game nebo minigolf. V neděli odpoledne mě vyzvedl můj counselor z meetingu a jeli jsme do jejich bytu v downtownu, kde byla večer večeře s jejich přáteli. V pondělí ráno byl odjezd z Denveru v 6:15, abych stihl školu na 8. I přesto jsem byl ve škole v 8:30.

V pátek 11.října se konaly cross country závody v Denveru ve čtvrti Sheridan. Po velmi pomalém startu a následném dobíhání všech soupeřů jsme se umístil na krásném 11.místě v čase poprvé pod dvacet minut (19:48). Závody se měly původně konat ve středu, ale v ten den ráno došlo na Sheridan high school k vážnému problému a závod musel být odložen na pátek. Během čtvrtku nám nasněžilo 10cm sněhu.

Další články od Daniela

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!