V sobotu 28.9 se konaly moje poslední regionální závody v cross country ve městě Craig, asi tři hodiny jízdy autobusem od školy. Odjížděli jsme už v šest ráno a vstávat jsem musel ve 4:30. I přesto to byl jeden z mých nejúspěšnějších závodů. Umístil jsem se na 9. místě z 60-ti účastníků. Teď už mě čekají pouze tři další závody na státní úrovni.

21.října proběhly moje poslední závody ve městečku El Jebel, poblíž Aspenu. Jelikož se závod konal už v 11 dopoledne, tak jsme byli na místě den předem, a to i proto, že autobusem jízda trvala tři hodiny. Během odpoledne jsme si prohlédli trasu závodu, ze které byla většina z nás nadšena, protože tam nebyly žádné kopce, ani náročný terén ovšem, do doby, než jsme se dozvěděli předpověď počasí na další den. Asi bych byl radši, kdyby sněžilo a bylo pod nulou, ale kvůli nadmořské výšce ”jen” 1900m.n.m byly tři stupně nad nulou a pršelo. Závod jsem dokončil v opět vylepšeném osobáku (19:34) na 39. místě ze stovky účastníků a jako tým jsme byli devátí. Ovšem na státní mistrovství do Colorado Springs postupovalo prvních 15 závodníků, nebo první 4 týmy. Já jsem byl na tom s 39. místem v pohodě, ale kámoš, kterému utekl postup o dvě místa (17) byl docela zklamaný. Náš tým se umístil na 9.místě.  A v neděli 20. října napadlo 15cm sněhu. 

Další články od Daniela

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!