Prvni RYE (Rotary Youth Exchange) orientation meeting se konal mimo velké město Busan. Jeli jsme prakticky jen hodinku, ale tady ta krajina je tak různorodá, že jsme se ihned ocitli v hornaté krajině. Zde jsem se seznámila s ostatními inboundy (výměnný student již v zahraničí). 

Tento rok jsme pouze 4 holky v distriktě, který je umístěn přesně v Busanu. Všechny čtyři rodiny měli dohromady jeden větší apartmán ve velkém hotelu. Když jsme se poprvé sešli, přišly dvě hlavní osoby výměny, team builder a chairman. Ti nám první do hlavy natloukli všechna pravidla a až poté začala sranda. Šli jsme na malé autíčka, které měli pouze brzdu, jelikož jízda byla z velkého kopce. Celá trasa byla docela dlouhá, ale když člověk nešlápne na brzdu nějakou dobu, tak to rychle uteče. Zbytek večera jsme pak ztrávili seznamováním.

My inboundi jsme sice věděli, že se další den brzo ráno jde na túru do Busanu, ale rozuměly jsme si tak dobře, že jsme usly až kolem 2-3 hodiny ráno. Prohlídka Busanu byla sice náročná, ale úžasná! Viděli jsme Busan Tower, Nampodong nakupovací ulici, Gamcheon Culture Village a sky walk.

Další články od Veroniky

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!