Před prvním meetingem host clubu jsem měla docela respekt, protože chairman celého distriktu 3661 je zrovna předsedou mého clubu. Byla jsem celou dobu nervózní. Doprovázela mě naštěstí osoba, která se stará o výměnné studenty (team builder). Asi si toho všimnul a celou dobu si se mnou povídal, abych byla klidnější.

Když jsem se měla před celým clubem představit, snažila jsem se už něco víc říct v korejštině. To co na mne bylo moc komplikované, jsem řekla v angličtině a teambuilder to přeložil ostatním do Korejštiny. V mém clubu jsou pouze chlapi a malou vyjímkou je jedna žena. Byla jsem officiálně přijata červeným motýlkem a prvním kapesným. Poté co se ještě předávali dárky těm, kdo měli narozeniny a pár ostatních osob mělo svůj proslov, jsme všichni dostali traditionální korejské jídlo.

Druhým větším meetingem, bylo setkání 4 klubů, hostící výměnné studenty. Doprovázeli nás i ředitelé našich škol a třídní učitelky s třídním kamarádem (buddy). Čekala nás prezentace našeho domova a našeho života v České republice. Zpívala se taky korejská hymna a rotary hymna. Potkaly jsme reboundy (studenti, kteří se vrátili z výměného pobytu). A na konci jsme dostali dárky, jako peníze a album nejúspěšnější korejské kpop skupiny BTS. Byl to opravdu super večer.

Další články od Veroniky

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!