Před prvním meetingem host clubu jsem měla docela respekt, protože chairman celého distriktu 3661 je zrovna předsedou mého clubu. Byla jsem celou dobu nervózní. Doprovázela mě naštěstí osoba, která se stará o výměnné studenty (team builder). Asi si toho všimnul a celou dobu si se mnou povídal, abych byla klidnější.

Když jsem se měla před celým clubem představit, snažila jsem se už něco víc říct v korejštině. To co na mne bylo moc komplikované, jsem řekla v angličtině a teambuilder to přeložil ostatním do Korejštiny. V mém clubu jsou pouze chlapi a malou vyjímkou je jedna žena. Byla jsem officiálně přijata červeným motýlkem a prvním kapesným. Poté co se ještě předávali dárky těm, kdo měli narozeniny a pár ostatních osob mělo svůj proslov, jsme všichni dostali traditionální korejské jídlo.

Druhým větším meetingem, bylo setkání 4 klubů, hostící výměnné studenty. Doprovázeli nás i ředitelé našich škol a třídní učitelky s třídním kamarádem (buddy). Čekala nás prezentace našeho domova a našeho života v České republice. Zpívala se taky korejská hymna a rotary hymna. Potkaly jsme reboundy (studenti, kteří se vrátili z výměného pobytu). A na konci jsme dostali dárky, jako peníze a album nejúspěšnější korejské kpop skupiny BTS. Byl to opravdu super večer.

Další články od Veroniky

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!