Od úterního večera do pátku jsem trávil čas s mamkou z mojí třetí host-rodiny na západním pobřeží v Seabrooku. Byl to takový malý resort s domy k pronájmu, kam jezdí na dovolenou především lidi z Tacomy.  Užil jsem si spustu dobrého jídla. Měli jsme snad pořád plody moře (škeble, krevety, mušle). Bylo tam krásně, dokonce nám svítilo slunko. Chodili jsme na pláž, kde se ale nedalo moc vydržet jaká tam byla zima a vichr. Často jsme se jenom procházeli po seabrooku nebo jsem po něm jezdil na kole. Vlastně jsem spíš dělal kolečka kolem něj, protože byl tak malý, že ho člověk projel celý za 5 minut. Cestou zpět jsme jeli přes olympijský poloostrov, Quinault rain forest (deštný les) a Lake Crescent (půlměsícové jezero). Nikdy jsem neviděl tak úžasné lesy jako tady. Rostou tu obrovské smrky a zeravy (thuje), musí mít aspoň 200 let – jsou fakt obří. Všechno je porostlé mechem a kapradím, které mi je tak do půlky stehen :D. PROSTĚ BOŽÍ!!!

Další články od Mikuláše

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!