fbpx

Výpis : Už na Slovensku som počula o čínskom novom roku a bola som vážne zvedavá ako to naozaj prežívajú.

Už na Slovensku som počula o čínskom novom roku a bola som vážne zvedavá ako to naozaj prežívajú. Mali sme veľmi veľkú hostinu s veľmi veľa ľudmi a jedli sme vážne veľa. Navštívili sme vzdialené rodiny mojej host rodiny a dostala som veľa červených obálok. Červene obálky boli asi tá najlepšia časť. Sú to obálky s peniazmi.

Mali sme prázdniny jeden mesiac a tak ma moja prvá a druhá host rodina zobrali na výlet. Navštívili sme najúžasnejší bod Taiwanu. Keď mi povedali že sa pôjdeme kúpať bola som veľmi šťastná, no vtedy som ešte nevedela čo bude pokračovať. Zobrali ma vymeniť si oblečenie. A keď som uvidela čo budem mat na sebe už som sa dozvedela čo budeme robiť. Obliekla som si potápačské oblečenie a spolu sme sa vybrali potápať. Najprv nás inštruktor učil ako sa správne potápať a pozorovať ryby, ktoré plávajú okolo nás. Potom už keď sme boli ako-tak zdatní išli sme hlbšie do mora. Nikdy som nevidela nič krajšie, toľko farebných rýb plávalo pomedzi nás, korále, toľko farieb a rastlín, ktoré som predtým nevidela. Oceán bol veľmi hlboký a na dne sme mohli vidieť aj potopenú loď. Bola som taká šťastná , že som mala tú možnosť vidieť podmorský svet, myslím si, že na to ani nikdy nezabudnem.

Další články o dlouhodobých výměnách

já a koala
,

Je to u konce…

Tolik se toho za ten rok událo. Potkala jsem spoustu skvělých lidí, ale bohužel taky...

 

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2024/25 v některé z evropských zemí nebo v zámoří? V Itálii, Německu, Francii, Norsku, Holandsku, USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!