Středa 16.8.2017
Ve středu jen škola a trénink s Varsity týmem.

Čtvrtek 17.8.2017
Ve čtvrtek škola-už se to zlepšilo,ale pořád se v hodinách hodně nudím,což jsem vážně neočekával.Po škole trénink s JV,poslední před zápasem.Bylo hodně srandy a říkali jsme,že tak to má být a že o tom to je.Po tréninku jsme se setkali se všema JV hráčema na týmové večeři u mého velice dobrého kamaráda Brodyho.Tyto večeře se konají vždy den před zápasem u někoho doma.Chci aby když se vrátím a budu hrát fotbal,zavedla stejná tradice.Je to dokonalé stmelení týmu.Na večeři se volil kapitán…no borci mně říkali,že chtějí abych byl kapitán,ale nevěnoval jsem tomu moc pozornost,ikdyž jsem se kapitánem stát chtěl.No nakonec to dopadlo tak,že všech 36 hráčů volilo pro mě…byl to výjimečný okamžik…nikdy na něj nezapomenu.

Další články od Johna

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!