O pár dni to budú presne 3 mesiace od môjho príchodu, a to znamená že je čas zmeniť rodinu. Až tento týždeň, pri písaní listu na rozlúčku , som si uvedomil, čo pre mňa moja  rodina znamená a ako veľmi mi budu chýbať. S  mojou rodinou so za 3 mesiace videl veľa pekných miest v Busane ale aj mimo mesta, ochutnal veľa jedál, ktoré by som bez nich nemal možnosť skúsiť, a spoznal nespočetné množstvo úžasných ľudí, ktorí mi priniesli veľa úsmevov.  Od toho, čo som prišiel, som nemal s rodinou ani jeden problém, i keď mi zo začiatku vadilo veľa veci čo robili, no trebalo si len zvyknúť. Od začiatku boli ku mne milí, dokonca ma pred známymi prezentovali ako ich syna. A tak po 3 mesiacoch môžem povedať že znova opúšťam moju rodinu, aby som išiel k novej rodine. V tomto príspevku by som chcel, ukázať miesta, ľudí ale najmä nezabudnuteľne zážitky, ktoré som s rodinou zažil.

IMG_7289[1]

Pred 2 týždňami sme boli spolu s ostaními študentmi na Jeju island.  Na ostrove, sme sa lepšie spoznali a zažili spolu nezabudnuteľné chvíle, ktoré si budeme navždy pamätať. Je to nádherný ostrov, ktorý kórejci nazývajú aj “Kórejský Havaj”  a môžu byť naň právom hrdí!

Další články od Davida

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!