Ahooj🙂, ano, čtete dobře… Když jsme nedávno byli nakupovat, zarazila mě cedule před vchodem do sportovního obchodu: Zimní výprodej!! Ze zvědavosti nakouknu dovnitř a ono opravdu😀😀 Ale místo velkých, teplých, peřových bund tady prodávají jen trika s dlouhým rukávem. Australská zima😏. Když jsme u toho počasí, tak bych si rád postěžoval. Od doby, co jsem tady, tu skoro pořád prší (zima maličko taky- někdy i 10 stupňů!😭), můžu být rád, že mám aspoň ty jedny dlouhé kalhoty. Nee, samozřejmě sranda, ale už se těším na sluníčko☀️, co Vám budu povídat😀.

Žádné péřové bundy nečekejte😀😀

Nedílnou součástí Austrálie je i hokej, lední se zde sice z určitých důvodů moc nehraje, za to pozemní je velmi oblíbený😀(po Indii druhá nejúspěšnější země!). Ve zkratce: hraje se 11 na 11 (brankář, plus 10 v poli) na hřišti tvarově stejné jako na fotbal, ale menší, máte také specialní “sticky” , se kterými hrajete. Stick (hokejka asi, nevim, jak to nazvat😀) je pouze na pravou stranu (na to jsem si musel zvykat) a dotknout se můžete jen plochou stranou. Celkem složitý😄😄

 

Další články od Matyáše

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!