Môj 6. týždeň výmeny bol veľmi podobný tomu predchádzajúcemu. Trochu ťažší čo sa týka psychiky ale to je jedno. Takze zhrniem týždeň číslo 6. Pondelok klasika škola a po škole posilka a domov. Utorok čínština škola domov. Streda “Culture class” tu sme vyrábali dáke vrecúška kde sme museli šiť a potom dáme malé vankúšiky na dáku hru bola to celkom sranda. Po tejto hodine sme išli na obed a do školy. Po škole som išiel domov lebo mi nebolo najlepšie učil som sa a išiel som spať. Štvrtok sme mali čínštinu. Po čínštine obed a zase do školy. Po škole som išiel domov. Mal som mat hokej sle stále som sa necítil dobre tak som to zrušil. Piatok klasika ako ostatné, s tým že sme večer nešli do mesta lebo sme mali v sobotu školu čiže som išiel po škole rovno domov. V sobotu som vstával do školy. Bolo to fakt čudné že škola v sobotu lebo ja som naučený na niečo iné.

Po škole som išiel do obchodu mojej rodiny, chvíľu som počkal a išiel som s kamarátom z Čiech do nightmarketu. Pobludili sma po obchodoch, najedli sme sa a porozprávali. Fakt že mi to dobre padlo že som sa konečne porozprával svojim jazykom. Okolo 21:00 sme museli odísť lebo večierka je do 22:00. Prišiel som domov, porozprával som sa s rodičmi a išiel som spať. V nedeľu som si pospal trochu dlhšie do 11. Najedol som sa a išli sme na veľký nákup do veľkého obchodu COSTCO. Je to niečo ako METRO na Slovensku len asi tak 3x väčšie. Keď sme sa vrátili z obchodu tak sme si dali trochu pauzu a večer sme išli na bicykloch popri rieke. Bolo to fakt pekné. Začali sme byt hladný tak sme sa išli navečerať do reštaurácie. Je to tzv. “Hot pot”. Znamená to že si môžeš dať do polievky všetko možné čo chceš a môžeš jesť pokiaľ ťa neroztrhne. Keď sme dojedol tak sme išli taxíkom domov. Fakt sme sa tak najedli že sme neboli schopný poriadne chodiť 😃. Po príchode domov som si dal sprchu a išiel som spať. Tak a môj 6. týždne je zamnou. Už len 39. týždňov a idem domov 😃.

Další články od Matúše

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!