Píšu tento článek jen díky tomu, že mám chvíli čas, jelikož sedím v autobude a jsem na cestě do Eagel River, kde mě a můj tým čeká zápas.

Když jsem dorazil na Aljašku, tak jsem byl po 26 hodinové cestě hodně unavený, ale čekalo na mě snad celé Rotary a hlavně moje rodina. Bohužel takový únava byla nic oproti tomu, co prožívám teď.

STŘEDA 2.8.2017

Když jsem se ráno ve 4 hodiny probudil, začal jsem si uvědomovat, že už jsem na Aljašce. Byl to pro mě hodně divný pocit. Pak jsem si vybalil a šel jsem do kuchyně, kde už na mě čekal můj taťka Stan a mamka Loni. Dali jsme vajíčka a pak jsme vyrazili k doktorovi pro potvrzení, že můžu hrát fotbal (když napíšu fotbal, myslím ten americký fotbal. Každý jiný fotbal pro mě neexistuje). Jelikož se tu teď řeší tzv. concussion (zranění hlavy po tvrdých nárazech, může mít hodně špatné následky), tak jsem musel dělat i test, který zjistí, jestli mám dobrou paměť, reakce atd. Potom mě rodiče řekli, že se teď potkám s týmem… No tak jsme šli do třídy, kde coach už promlouval k defense (obrana), a když jsem vešel, řekl, že jsem John a v tu chvíli všichni začali křičet: “Welcome John! You look big, maaaan! We´re glad you´re here!” Takže líp jsem si to nedokázal představit. Pak jsme šli na hřiště a já se kouknul na jejich trénink. Byl jsem samozřejmě překvapený, ale myslel jsem, že to bude ok… No, pak se ukázalo, že moc ne.

Po tréninku jsem s rodičema jel na pizzu a pa jsem padl na postel a spal.

Další články od Johna

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!