Na začátku září jsme byli s rodinou v New Jersey. Rozhodli se vyjet na takovou pár denní dovolenou než nám začal školní rok. Jeli jsme konkrétně do Atlantic City do obřího pobřežního hotelového komplexu Tropicana Atlantic City. Něco takového jsem nečekala. Kasina, obchody, kavárny, bary, restaurace,.. už chápu proč se tomu říká menší Las Vegas. Měli jsme naprosto nádherný pokoj s výhledem na celé město, něco pro mě.

Hodně času jsme taky trávili u moře na pláži. Jen já se Sophie jsme se odhodlaly a šly si zaplavat do velkých vln docela studeného Atlantského oceánu. Celý víkend jsme se dobře bavili a jedli vynikající jídlo.

Na zpáteční cestě jsme se samozřejmě zastavili ve Filadelfii, v Pensylvánii, jelikož jsme to měli po cestě domů. Strávili jsme tam celý den, ale brala bych klidně mnohem víc, to město se mi moc líbilo. Je velmi významné hlavně co se týče americké historie. Byla jsem například na místě, kde byla podepsaná Deklarace nezávislosti (Independence Hall), taky jsem si prohlédla Liberty Bell. Bylo zajímavé pozorovat lidi kolem sebe, někteří tam stáli i několik minut v nehnutí, viděla jsem, jaký respekt k tomu mají a že je to pro ně opravdu symbol svobody.

Další články od Nicoly

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!