Na začátku září jsme byli s rodinou v New Jersey. Rozhodli se vyjet na takovou pár denní dovolenou než nám začal školní rok. Jeli jsme konkrétně do Atlantic City do obřího pobřežního hotelového komplexu Tropicana Atlantic City. Něco takového jsem nečekala. Kasina, obchody, kavárny, bary, restaurace,.. už chápu proč se tomu říká menší Las Vegas. Měli jsme naprosto nádherný pokoj s výhledem na celé město, něco pro mě.

Hodně času jsme taky trávili u moře na pláži. Jen já se Sophie jsme se odhodlaly a šly si zaplavat do velkých vln docela studeného Atlantského oceánu. Celý víkend jsme se dobře bavili a jedli vynikající jídlo.

Na zpáteční cestě jsme se samozřejmě zastavili ve Filadelfii, v Pensylvánii, jelikož jsme to měli po cestě domů. Strávili jsme tam celý den, ale brala bych klidně mnohem víc, to město se mi moc líbilo. Je velmi významné hlavně co se týče americké historie. Byla jsem například na místě, kde byla podepsaná Deklarace nezávislosti (Independence Hall), taky jsem si prohlédla Liberty Bell. Bylo zajímavé pozorovat lidi kolem sebe, někteří tam stáli i několik minut v nehnutí, viděla jsem, jaký respekt k tomu mají a že je to pro ně opravdu symbol svobody.

Další články od Nicoly

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!