První dny tady, za „velkou louží“ pro mě byl vážně šok. Nejen, že na mě najednou všichni mluvili anglicky (nečekaně 😂) a já si připadala jako mimino, které se sotva zmůže na odpověď „ano“ a „ne“, ale změna klimatu, teplot, domova a rodiny, byla něčím úplně novým.

Přiletěla jsem v neděli pozdě večer, takže jsem do sebe natlačila nějaké jídlo, protože jsem se v letadle moc dobře nenajedla, a šla jsem na kutě.

Ráno jsem se překvapivě probudila kolem 8:30, časový posun na mě vůbec nezafungoval, Mike mi udělal k snídani vajíčka a odvezl Hannah a Shannon na „camp“ (bylo to něco jako příměstský tábor). Když se vrátil, přijela i Melissa (Mikova přítelkyně) a všichni tři jsme jeli na „prohlídku města“, kterou jsme zakončili na golfovém hřišti. Zjistila jsem, že lidi na Floridě jsou golfem docela posedlí a hrajou ho většinu jejich volného času. Přišla jsem na to, že golf není zdaleka tak lehký, jak vypadá. Hned prvním zádrhelem je vůbec se trefit do míčku, nehledě na techniku nebo sílu úderu. Bylo to moc příjemně strávené dopoledne, které jsme zakončili návštěvou vynikající čínské restaurace.

Několik dalších dní jsem strávila například natíráním sloupů v knihovně, kde pracuje Melissa, s Bobem (můj counselor a člen ROTARY klubu Coral Springs-Parkland) vyřizováním nezbytných papírů do školy nebo v kině s Mikem a holkami.

V pátek 11. srpna jsem brzy ráno poprvé potkala host mamku Mary ❤️, protože se s Terrym (host taťka) zrovna vrátili z Francie. Viděly jsme se ovšem jen na několik málo minut, protože já jsem odjížděla na Orientation meeting s ostatními výměnnými studenty, kde jsem strávila 3 nezapomenutelné dny plné zábavy, nových kamarádů a spousty informací, nejen o výměně.

Další články od Marie

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!