Balení, odlet a první chvíle za „velkou louží“

Před několika dny (6.8.) jsem přistála v Miami a po dvou letech (✈️😂) a celkem 11 hodinách v letadle jsem konečně mohla začít svojí výměnu, jeden z nejvetších snů mého života. (Ve skutečnosti píšu začátek tohoto příspěvku v letadle, někde uprostřed Atlantického oceánu, poslouchám písničky a je mi zima na nohy 😂🌎. Zbytek dopisuji doma na posteli, na novém počítači.)

S balením jsem začala asi 4 dny před odletem, protože jsem se k tomu dříve nebyla schopná dokopat. Jak nečekané 🙄…  Mohla jsem s sebou mít dvě zavazadla (jedno odbavované a jedno příruční) a malou tašku nebo kabelku.
Do příručního zavazadla jsem si zabalila věci na prvních pár dní, protože jednak se vám může zatoulat odbavené zavazadlo, jednak budu několik dní u mého host strejdy a sestřenic, protože host rodina je na dovolené ve Francii. Mám tam také dárky pro tuhle část rodiny. Vzhledem k tomu, že sestřenicím je 5 a 7 let, vezu jim panenky z modrotisku (doufám, že se jim budou líbit 😇) a Mike (host strejda) dostane skašovského husara a malou obrázkovou knížku o Praze.