Jak už je na Floridě tradicí, každý rok bere Rotary všechny výměnné studenty do Disney Worldu a letošní rok nebyl vyjímkou, takže se tak stalo a já jsem 6. prosince večer začala, jak jinak než na poslední chvíli, balit kufr a pořádně zjišťovat, kam se to vlastně chystám. Náš výlet začal brzy ráno 7. prosince, kdy mě můj counselor Bob vyzvedl v 6 hodin u nás doma a vydali jsme se hledat jakousi podivnou benzinovou stanici, kde jsme se potkali s Davidem (district chairman) a ostatními výměnnými studenty z našeho distriktu, kteří přijeli společně ve vanu a začali jsme naší 4-hodinovou cestu směrem Orlando.Když jsme konečně (kolem poledne) dorazili, hned jsme natrefili na výměnné studenty z Jižní Karolíny a zjistili jsme, že tentokrát nás nebude jen 75 z Floridy a Georgie, ale rovnou kolem 100 ze 3 různých států. Ubytováni jsme byli v All Star Movies Resort, dostali jsme takové speciální náramky, které fungovali jako klíč k pokojům, čipovou kartu pro vstup do parků a papír plný informací, jednak o samotném Disney, jednak například s časy různých kontrol a podobně.

Celé odpoledne a večer jsme strávili v Animal Kingdom, kde jsme například navštívili safari, projeli jsme se horskou dráhou na Mount Everest, viděli jsme dinosaury nebo „opravdový“ Tree of Life z animovaného filmu The Lion King.

Další články od Marie

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!