Vše začalo dalším super vstáváním okolo šesté. Táta mě doprovodil na sraz s Cho Rokem (jeden rotarián, co se o nás stará). A s ním jsme já, Nadia a Lucie dojeli metrem na sraz. Pak jsme vlezli do busu, wow, mega luxus, polohovací sedačky, které při ležící poloze neohrožovaly ty za vámi. Dále bezdrátová nabíječka, byl jsem jediný ze studentů, kdo ji mohl využít. Samozřejmě nechyběla ani telka a rotariáni, kteří nás neustále zásobovali kulinářskými specialitami a pitíčky. Kromě toho jsme cestou zastavili na oběd a u hory, která se jmenoval něco jako koňské uši.

V pozdním odpoledni jsme dorazili do Seomcheonu, kde jsme potkali mnoho dalších exchange studentů z ostatních distriktů. Tak 2 hoďky jsme kecali, a pak jsme šli na večeři. Po ní následoval Flag Ceremony, zástupce z každé země přinesl svoji vlajku a vložil ji do stojanu, poté se všichni postavili do řady a každý řekl něco krátkého o sobě. 

Večer jsme zašli do „norebang“ (karaoke singing room) a strávili tam minimálně hodinu. Potom jsme si hrozně dlouho do noci povídali. Já se tam bavil hlavně s Eloiem, Lucia a ještě jednou francouzkou, prostě takový frankofonní gang, poslouchali francouzký rap apod. Ve tři ráno nás Cho Rok vyhnal nahoru do postele a v klučičím pokoji jsme ještě chvíli kecali, ale já byl unavený a okolo 3:45 jsem šel spát.

Ráno jsme se nasnídali, sbalili a vlezli do busu, jeli jen chvilku a do blízkého tradičního muzea výroby tradičního korejského oblečení, všichni se do něj oblékli a udělali společné foto. Pak už nás čekala jen cesta zpět. 

Další články od Matouše

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!