Zaprvé, chci se omluvit, že jsem nepsal dlouho blog. Bylo toho strašně moc a navíc nám nešla Wi-Fi, takže… Ale teď už jsem se k tomu konečně dostal, sice ve Starbucks, ale píšu!

Můj minulý článek jsem zakončil výletem na východní pobřeží. Asi týden potom jsme měli si jednu z největších akcí zatím, alespoň pro naše vedoucí. Jela nás jen polovina děcek z distriktu. Měli jsme se účastnit  Rotary Zone conference, kde jsme se měli potkat dokonce i s prezidentkou a držet vlajky různých států. Popravdě to bylo docela cool a potkal jsem se s lidmi z jiného distriktu. Ještě poznámka, konalo se to v Grand Hotelu v Taipei, kdo neví, co to je zač, tak prosím použít Google. Já jsem držel vlajku Mongolska, bylo tam asi 20 zemí v podstatě z celého světa, ale hlavně z Asie.  A to by bylo k tomuto asi všecko, prezidentku jsme viděli jen asi z padesáti metrů, ale byli jsme v TV! 😀

Pak nás čekal další společný výlet s celým distriktem. Čekal nás den na motokárách a v lázních. Bylo to zajímavé, jak se člověk dokáže uzdravit z angíny za pár dní, když ho čeká výlet jako tento. 😀 No nakonec to bylo fajn, nic zvláštního se nestalo, a jelikož jsem nefotil tak si to můžete krásně představovat… 25 výměnných studentů z celého světa spolu v lázních a pak na motokárách.

Dobře, teď jsem si vzpomněl. Ještě před naší Zone konferencí  jsme měli akci, kde jsme lákali budoucí outboundy do našich krajin, nemůžu vám napsat jak se ta akce jmenovala. Nevím, jak se to píše. Nicméně, bylo to něco parádního, všichni si to náramně užili a pár lidí říkalo, že chce jet do Česka! 😀 Takže úspěch. Probíhalo to asi tak, že jsme navařili nějaké tradiční jídla, udělali si prezentaci atd. Dokážete si to představit. Byli jsme tam zase dva distrikty, ale jsme v podstatě jako jeden, protože se naše distrikty překrývají a byli rozděleny toto léto.

Myslím, že tento článek tady můžeme utnout. Je to asi jeden měsíc, co se stalo a co zase ne. Moje škola pořád stojí, universita taky. Čínština naštěstí nestagnuje moc a nějaký ten pokrok tam je! v tomto článku jsme už na začátku prosince, takže v příštím článku se odehrají i vánoce, bude asi o kousek delší než tento, protože to bylo přeci jen takové zvláštní. Zatím se mějte krásně a 再見!

 

Další články od Viktora

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!