Ještě nedávno jsem každému odpovídal na otázku “Kdy letíš?”, “dvacátého srpna”, a teď už sedím v našem malém bytě, jím nudle a píšu tento článek. Je to neuvěřitelné.

Moje první dobrodružství byl let. Letěl jsem 20.8. z Vídně asi o půl 8 večer, ale naštěstí jsem neletěl sám! Při odbavování jsem potkal Bětku Gertli a tak jsem aspoň věděl, že budeme bloudit na letišti v Bangkoku oba dva. Ano leteli jsme přes Bangkok, ale nastoupili jsme do toho stejného letadla jako jsme vystoupili. Letiště v Bangkoku není nic moc, ale tak zvládli jsme všechno! Druhá půlka letu po té, co jsem přežil 9 hodin byla opravdu hrozná, udělalo se mi docela blbě, takže jsem ty 3 a půl hodiny na Tchaj-wan protrpěl. 😀  Naštěstí mě zachránila moje spolusedící, které se líbilo moje sako a tak jsme se dali do řeči. A celkem to uteklo. Největší problém byl asi v Taoyuan na letišti. Prvně jsme nemohli najít cestu ke kufrům… 😀 bloudili jsme tam asi 15 minut a pak se Bětka zeptala nějaké moc sympatické paní a ta nám řekla, kudy máme jít. Plní nadějí, že se dostaneme z letiště, a uvidíme konečně své host rodiče, ale najednou se před náma objevila neskutečně dlouhá fronta na imigračním na letišti. Nějak sme to zvládnout museli a samozřejmě pak na nás čekali rodiče s otevřenou náručí a po náročné cestě jsem se dostal asi o půl 11 večer domů.

Další články od Viktora

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!