Předešlý článek jsem ukončil Čínským novým rokem, aby to nebylo zbytečně zdlouhavé, takže v tomto článku začneme mými narozeninami! Vlastně ne.. Na začátek dáme zase trošku sportu a trablí v něm.

Docela jsem se do Armwrestlingu opřel, a můj trenér mi řekl, že bych mohl zkusit Taiwanské mistrovství republiky, že mám docela šanci na levou se i umístit na prvních třech příčkách. Ovšem na tom stejném tréninku, jsem si udělal něco s mojí šlachou v lokti, takže už teď se  sedmým týdnem léčím. Pomalu se to zlepšuje, ale opravdu pomalu. Jsem rád, že se z původního 29.4. stalo až 23.6., takže mám na vyléčení a přípravu hodně času a i na trénink. Takže doufám, že budu mít krásné zakončení výměny! Před několika dny, se mi povedlo potkat se a zatrénovat s mistrem východní Asie a určitě to nebyl náš poslední společný trénink!

Teď se už můžeme vrhnout na to ostatní. Pár dní před mými narozeninami se mi začalo v mojí nové rodině míň a míň líbit, né kvůli rodičům, ale místo na kterém rodina bydlela bylo uprostřed lesa, což by nevadilo, pokud bych nemusel každý den jezdit do školy a chtěl se stýkat s mými kamarády. Například jen na cestě do školy a ze školy jsem strávil 6 hodin. Opravdu to bylo na hlavu, tak mi nezbývalo si promluvit s rodinou nejspíš o tom, že bych si přál jít zpátky k první, jelikož jsem měl jen 2 rodiny, tak mi nic jiného nezbývalo. Domluvili jsme se, že oslavím u nich narozeniny a pak se vrátím zpátky k první rodině. Jako oslavu jsme zašli na oběd, kde jsme si zazpívali, byl dort a moc se mi to líbilo. Avšak překvapení, co mi udělali výměnní studenti, tomu se tady nic nevyrovnalo!

Nic dalšího tak závratného se asi nestalo, každý den je tu jedinečný, ale zkusí vám tu napsat to, co stojí podle mě trošku za zmínění. Potkali jsme se s rodiči Yasmeen z USA a Vlada z Rumunska, byli moc sympatičtí, a to mě přivádí k tomu, že více méně za týden už tady budu mít mé rodiče! Budou tu 12 dní a co je srandovní, ve stejnou dobu tady budou i rodiče inbounda z Francie a budeme bydlet na stejném hotelu. S našima se chystáme na nejvyšší horu Taiwanu a když nám nevyjde toto, tak se budeme muset spokojit s druhou nejvyšší. Naše výměna pomalu ale jistě graduje, a začíná to tu být lepší a lepší, proto se snažíme užít každičký moment! A už se k nám pomalu ale jistě vrací léto..

Tohle bude na tento článek všechno, mějte se krásně a usmívejte se! 再見!

Další články od Viktora

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!