Pátek 1.9.2017 1.měsíc

Ráno jsem se probudil,už v 6:00,tak jak jsem si na to už navyknul.Ovšem jsem nemusel do školy,jelikož jsme měli prázdniny a v pondělí byl Labor day,takže jsme všichni mohli být spolu.Byli jsme se Stanem doma,dělali jsme nějaké práce okolo jeho nové TV,kterou dostal k jeho budoucím 60.narozeninám.Loni byla už v práci a tak jsme se rozhodli,že pojedeme směr Anchorage,abychom se s ní potkali.Po cestě jsme zařizovali různé povinnosti až jsme dorazili před obchoďák,kde jsme se potkali s Loni.Šli jsme dovnitř,kde jsem si nakoupil oblečení na Homecomming a taky věci,které jsem zkrátka potřeboval.Bohužel neměli kalhoty,které jsem chtěl,no a tak jsme jeli na 5th avenue Anchorage,kde jsem si nechal ušít kalhoty od krejčího…trošku dražší ale stojí to za to!Cítil jsem se jak ve filmu…

Sobota 2.9.2017

V sobotu jsme byli doma,odpočinek a hlavně sledování našeho týmu Notre Dame!Stan se na ten den těšil celý rok.

Další články od Johna

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!