Rotary pro nás mělo připraveno několik výletů a já, stejně jako většina ostatních výmněnných studentů, se rozhodla vydat právě do Amazonie.


20. února jsem musela vstávat brzy ráno abych stihla letadlo do Bogoty, které mi odlétalo okolo šesté ráno. Na letišti v Bogotě jsme se potkali se zbytkem výmněných studentů, naším chairmanem  a paní z cestovní kanceláře, která měla jet s námi. Z Bogoty jsme letěli asi 2 hodiny do Letície, město na úplném jihu Kolumbie, kam se dá dostat jen letadlem nebo po řece. Nenachází se tam žádné silnice, které by toto město spojovalo s dalšími většími městy.

WhatsApp Image 2018-02-20 at 11.50.14.jpeg

Kolem druhé odpoledne jsme přiletěli do Leticie, kde jsme se najedli a pak autobusem pokračovali po jakési polní cestě až jsme přijeli do komunity domorodců Maloca Huitoto, kde jsme si nechali věci a šli k řece, u které se nacházel most, z kterého jsme pak skákali a koupali se v řece. Po setmění jsme šli do lesa, a když jsme všichni zhasli baterky, mohli jsme pozorovat jisté rostliny, které ve tmě fosforeskovali. Po večeři nám náčelník kmene vyprávěl o jejich tradicích a způsobu života, večer jsme šli spát do hamak.

WhatsApp Image 2018-02-26 at 12.56.20(1).jpeg

Další články od Anny

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!