První orientační meetiWhatsApp Image 2017-11-07 at 12.23.20.jpegng jsme měli mít již někdy začátkem října. Ale jelikož hlavní letecká společnost v Kolumbii, Avianca, byla na striku (stávkovala), tak to nebylo možné. Lety byly neúměrně drahé a jet autobusem asi deset hodin (někteří i více) na místo konání meetingu, pobýt tam dva nebo tři dny, a pak zase zpátky, to se opravdu nikomu dvakrát nechtělo. Z toho důvodu byl meeting zrušen. A jelikož stávka stále pokračuje, naši rotariáni se rozhodli rozdělit první meeting pro jednotlivé oblasti. Oblast kde já i Miriam pobýváme, neboli zona costa, měla meeting 3. – 6. 11.. Spolu s námi tam byly ještě dvě Francouzsky, jedna z Barranquilly a jedna z Monteríy.

IMG_0216.JPG

V pátek večer obě přijely a sešli jsme se všichni v našem domě. Zde jsme dostali večeři, šli se podívat na noční centrum Santa Marty a následně jeli do bytu u pláže, kde jsme měli bydlet po celou dobu meetingu. Takže pro mne nic nového. Jako dozor tam s námi byl můj host brácha, bývalý inbound na Slovensku a hlavní a nejlepší rotexák našeho distriktu, Alfonso. Večer jsme si už jenom povídali a trochu se poznali.
V sobotu jsme museli vstávat brzy ráno, protože jsme na dopoledne měli naplánovanou návštěvu dvou muzeí. První bylo Muuseo del oro Tairona – casa de la Aduana, kde je obecné shrnutí historie Kolumbie a druhé Quinta de San Pedro Alejandrino, které je zaměřené především na historii spojenou se Simonem Bolívarem a také se tam nachází krásná botanická zahrada.

Další články od Anny

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!