Svoj výmenný  pobyt trávim v Argentíne v druhom najväčšom meste : Córdoba. Mesto je obrovské a krásne a ešte stále som ho nevidel celé!

V meste sú pekné stavby, napríklad kostol Kapuchino ktorý je pomenovaný kvôli svojím farbám. Od roku 1810 Argentína sa stala samostatnou krajinou a v roku 2010 v Córdobe vytvorili park kam pokladajú prstence každý rok a každý jeden prstenec znamená jeden rok. Je ich tam 207 pretože Argentína je už 207 rokov samostatná.

Moja škola sa volá Colegio e Instituto Nuestra Señora de Loreto. Do školy začnem chodiť už zajtra, 01.09.2017. Budem chodiť do piatej triedy, odbor : Ekonomika. Mám už aj uniformu ktorá pozostáva z bieleho trička s logom školy, a modrého pulóvra, a v piatok sa nosia ešte aj modré tepláky.

Rodina má zvyk že každú sobotu sa stretne skoro celá rodina a na večeru jedia pizzu.

 

 

Více článků od Erika

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!