01.09.2017 a ja som pripravený isť po prvý krát do školy. Na ceste do školy som si uvedomil že som pár minút od toho že spoznám kopu ľudí. A tak to aj bolo hneď po tom ako som vošiel do školy som si všimol že každý sa pozerá na mňa a pomaly sa našli aj taký čo prišli ku mne a rozprávali sme sa. Niektorý prichádzali s tým aby sme si spravili fotku.

O pár minút nastalo ticho… Riaditeľka začala rozprávať do mikrofónu a o pár minút ma zavolala k sebe a ocitol som sa pred asi 400 ľuďmi ktorý sa pozerali iba na mňa, po predstavení som išiel do triedy kde ma už čakali spolužiaci. Hneď ma privítali a po jednom sa predstavili. Po tom ako sa predstavili ma zobrali do inej triedy kde ma čakali s nápismi ako : WELCOME ERIK! Čo ma veľmi potešilo. Nasledujúce dve hodiny sme sa rozprávali a počúvali hudbu a robili fotky. Moji spolužiaci sú veľmi milí a sú proste úžasný.

Více článků od Erika

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!