Ahojte ! Volám sa Erik a v pondelok som priletel do Argentíny kde budem tráviť jeden rok ako výmenný študent programu ROTARY.

20.8. V nedeľu som o 15:40 odlietal z Viedne a letel som do Londýna v Londýne som mal 5 hodín času čo som využil na to, aby som si niečo kúpil na jedenie, pitie. Najedol som sa a potom som začal pozerať videá a potom som sa rozprával s kamarátkou a potom s kamarátmi a nakoniec aj s rodičmi. Lietadlo mi letelo o 22:25. Heathrow je obrovské letisko. Ale aj stratiť sa je ťažké lebo všade sú tabule s nápismi.

O 21:10 ohlásili gate skadiaľ poletí moje lietadlo. Našiel som si gate a tam som čakal. O pár minút nás začali púšťať na lietadlo. Sedel som v strednom rade a v strede. Počas cesty som spal asi 3-4 hodinky a potom som pozeral filmy.

O 8:00 miestneho času ( 13:00 na Slovensku) som dorazil do Buenos Aires. Vystúpil som z lietadla prešiel kontrolou a už som čakal na to kedy uvidím svoj balík. O pár minút som si vyzdvihol balík a už som bol na ceste von. Keď som vyšiel z areálu na vyzdvihnutie balíkov, tak som uvidel papier s nápisom : VITAJ ERIK!!! A čakala ma moja host rodina. Otec, Mama, Sestra a ešte Jose ktorý je súčasť rodiny. Druhá sestra a traja bratia zostali doma v Córdobe lebo by sme sa nezmestili do auta.

Po letisku sme došli na Jose ho apartmán v Buenos Aires a apartmán je prekrásny a hlavne výhľad.

Trocha sme si na apartmáne oddýchli a potom sme išli na obed a potom prezrieť si mesto pretože dnes spím ešte v Buenos Aires lebo host sestra Lourdes letela z Buenos Aires pred pól hodinou na Slovensko.

Išli sme do mesta, a mesto je prekrásne!

 

Další články od Erika

 

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!