Takže zdravím, outboundi, reboundi a členia Rotary, moje meno je Erik a svoj výmenný rok som strávil v krásnej Argentíne v dištrikte 4815 v provincii Córdoba. Kde by som začal. Do Argentíny som dorazil 21.8.2017 a odišiel som 4.7.2018 . Mal som nekonečno skvelých zážitkov, ale sem napíšem asi iba ten najlepší.

Najlepší zážitok

Rotary v Argentíne nám zorganizovalo dva výlety, jeden na juh a druhý na sever, zúčastnil som sa obi dvoch, na juhu sme boli ešte s druhým dištriktom a ešte sme sa nepoznali, takže nebolo toľko srandy, ale vybavili sme si aby na sever sme mohli ísť s tým istým dištriktom. Bol to neuveriteľný pocit vidieť tých istých ľudí, kamarátov po niekoľkých mesiacoch. Na severe sme sa už všetci poznali a zažili sme toho strašne veľa, boli sme na vodopádoch Iguazú ktoré patria k siedmim divom sveta, je to nádhera poviem vám.

Nikdy som niečo také v živote nevidel, boli sme aj napríklad v Buenos Aires, je to nádherné mesto, také aké nevidíme každý deň. Byť výmenným študentom v Argentíne je úžasné. Na výlete sme si to užili ako sme si to len mohli, problémy sme nemali. A ľudí, ktorých som tam spoznal ,nikdy nezabudnem a nikdy ich nenahradím, dodnes sa s nimi rozprávam.

Odporúčal by som voliť Argentínu ako krajinu na výmenu, lebo je to nádherná krajina, ktorá ma všetko čo si viete predstaviť z prírody, obrovské ľadovce, púšte, soľné púšte, vodopády a hory. Neuveriteľné, a ľudia sú proste úžasný; som si veľmi ľahko našiel kamarátov v školách, kde som bol.

Keď by si práve ty išiel do Argentíny na výmenu, bol by som veľmi rád, ak by som ti mohol pomôcť s otázkami, na ktoré by si chcel dostať odpoveď.

Další články od Erika

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!