Ráno jsem se probudila brzo, tak jsem se rozhodla, že si vybalím věci. Když jsem byla hotová, šla jsem si číst do kuchyně a čekala jsem, až vstane host ségra. Pak jsme společně posnídaly.

Céleste se zeptala Rotariánů, jestli bychom měli přijít na jejich schůzku, která  se koná v poledne. Odpsali, že se můžeme rozhodnout samy. Řekla jsem si, že proč ne. Oblékly jsme si tedy saka a šly.

Nenapadlo mě vzít s sebou Rotary vlajku mého klubu, ale nevadilo to, protože prezidentka klubu tam zrovna nebyla, a předání by mělo proběhnout, když u toho bude. Zrovna dneska měli hosta, studentka medicíny dělala prezentaci o hypertenzi. Některým věcem jsem dokonce rozuměla! 😀Po konci schůzky jsem se domluvila, že můžu udělat prezentaci o Česku, o mém Rotary klubu a o sobě, až se prezidentka a někteří další členové vrátí. Po schůzce jsme šli zařídit sim kartu.

Když jsme přišly domů, jen jsme seděly a povídaly si. Za chvíli přišla Etelina a všechny tři jsme se šly projít po městě. Ukázala mi, kde bydlí. Tam jsem potkala její sestry a taťku. Měla bych bydlet v jejich rodině na konci exchange. Potom jsme šly do turistického centra Hearst.

Pak jsme prošly městem zpátky, a měla jsem své první Tim Horton’s! Vyzvedla nás tam starší host ségra, jely jsme nakoupit, a pak domů. Po večeři jsme se šly s host ségrama projít kolem řeky a přes město, kde jsme se na chvilku zastavily za Etelinou, která zrovna pracovala. Večer jsem se sbalila na Rotary canoe trip, kam odjíždím zítra.

Další články od Viktorie

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!