Ráno jsem se probudila brzo, tak jsem se rozhodla, že si vybalím věci. Když jsem byla hotová, šla jsem si číst do kuchyně a čekala jsem, až vstane host ségra. Pak jsme společně posnídaly.

Céleste se zeptala Rotariánů, jestli bychom měli přijít na jejich schůzku, která  se koná v poledne. Odpsali, že se můžeme rozhodnout samy. Řekla jsem si, že proč ne. Oblékly jsme si tedy saka a šly.

Nenapadlo mě vzít s sebou Rotary vlajku mého klubu, ale nevadilo to, protože prezidentka klubu tam zrovna nebyla, a předání by mělo proběhnout, když u toho bude. Zrovna dneska měli hosta, studentka medicíny dělala prezentaci o hypertenzi. Některým věcem jsem dokonce rozuměla! 😀Po konci schůzky jsem se domluvila, že můžu udělat prezentaci o Česku, o mém Rotary klubu a o sobě, až se prezidentka a někteří další členové vrátí. Po schůzce jsme šli zařídit sim kartu.

Když jsme přišly domů, jen jsme seděly a povídaly si. Za chvíli přišla Etelina a všechny tři jsme se šly projít po městě. Ukázala mi, kde bydlí. Tam jsem potkala její sestry a taťku. Měla bych bydlet v jejich rodině na konci exchange. Potom jsme šly do turistického centra Hearst.

Pak jsme prošly městem zpátky, a měla jsem své první Tim Horton’s! Vyzvedla nás tam starší host ségra, jely jsme nakoupit, a pak domů. Po večeři jsme se šly s host ségrama projít kolem řeky a přes město, kde jsme se na chvilku zastavily za Etelinou, která zrovna pracovala. Večer jsem se sbalila na Rotary canoe trip, kam odjíždím zítra.

Další články od Viktorie

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!