Minulý příspěvek byl trošku kratší, protože jsem chtěl oddělit to špatné od toho lepšího. Tento je víc o tom co se teď děje mezi mnou a ČR.

Nejprve ale vysvětlím co to Football Homecoming dance je. Hráči fotbalu a jejich partnerky se sejdou ve škole, aby se pobavili a hlavně zatančili. Nemusí tam nutně jít jen fotbalisti ale i normální studenti. Je to velká událost, při které se všichni snaží vypadat co nejlépe. Já jsem nic takového nezažil, takže jsem byl trošku nervózní, ovšem nakonec se ukázal opak.

Sobota 9.9.2017

Ráno jsem se probudil asi v 9 a dal jsem si pozdní snídani s kávou…mojí první. Chtěl jsem být totiž bdělý celý den. Nachystal jsem si věci, co jsme koupili minulý týden a nabalil je do tašky. Pakjsem létal s dronem a jel s mamkou na poštu.Kolem 2pm jsem jel k Brodymu, kde se setkala naše hoco parta. Byl jsem tam: Já, Brody, Luke, Brodyho bratr Riley, nějaký holky a Rileyho kamarád. Poslouchali jsme hudbu, jedli, jeli jsme i nakupovat (Brodyho taťka, Bill, je hodně zajímavý člověk, ví jak peníze vydělat, investovat a hlavně si je užít) s Billem a pak jsme se začali oblékat. V 6:00 přijela limuzína, kterou řídil Billův kamarád. Bylo to super. Udělali jsme pár fotek a nasedli dovnitř. Limo byla Poloprázdná, jelikož jsme zatím neměli moc lidí. Všichni jsme po cestě ohluchli, protože Luke dával hudbu strašně nahlas. Když jsme dojeli ke škole, řekli jsme řidičovi skrz telefon, ať nás zaveze přímo před hlavní vchod. Čekalo tam už asi 200 lidí a všichni se na nás dívali, jak jsme vystupovali. Byl to super pocit 😄😄.Pak jsme čekali ve frontě, aby nás pustili dovnitř. Naštěstí já jsem něco jako VIP (exchange student) tak nás pustili hnedka. Celá akce se odehrávala v tělocvičně, Kam se napchalo asi 500 lidí. Byl to jeden velký shluk lidí, natlačených na sebe na 3 hodiny. Všichni se potili jak prase, takže jsme často chodili ven se schladit. Hoco uběhlo rychle, ale to nebylo vše. My jsme pořádali after party u Brodyho, takže jsme zvali lidi aby jeli s námi v limo na párty, nakonec přišlo asi 30 lidí a všichni jsme si to moc užili. Šel jsem spát v 5:00 am v neděli.

Další články od Johna

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!