Keďže som letela až z Viedne tak z domu sme vyrazili v utorok /1-08/ o polnoci aby sme na letisku boli v čas. Samozrejme, že ísť po ďialnici ako pretekár F1 je v našej rodine úplne bežné, tak sme dorazili na letisko ešte niečo pred 5 ráno. Môj let bol o 9:05 tak cca o pol 8 som sa rozlúčila s rodinkou a vydala sa na cestu. Sama. prešla som kontrolou, výnimočne bez problémov aaa mohla som ísť hladať môj gate. Samozrejme, že bol úplne na konci :)))

V Mníchove to začalo….priletela som niečo po 10 a mala som 2 hodiny do dalšieho odletu ( Mumbai, India). Tak som si spokojne kráčala až kým som nenašla svoj gate a mala som ešte polhodinu k dobru tak som si šla skontrolovať letenku ku pultu. Naozaj neviem prečo ale robili to všetci. Potom som si len sadla a čakala. Letieť som mal o 11:55 noo bolo už niečo po 12 a stále nič. Okolo pol 1 oznámili, že lietadlo bude meškať 50 minút tak si vravím paráda aspoň si kúpim nejaký snack do lietadla lebo jedlo čo tam dostanem, mi stačiť nebude……Chcela som si kúpiť niečo na spôsob 7days noo všade kde som vošla mali iba suveníry, vody, sladkosti, alkohol a cigarety……hmmmm jedlo nikde. Paráda! tak som si teda zobrala len vodu a nejaké travel balenie cukríkov. A čo teraz. Šla som si teda sadnúť a po nejakých 5 minútach ku nám pristavili vozíky s vodou a nejakým snackom. Yupiiiii Miška fakt si mohla počkať a nebyť tak pažravá :))))))))))

IMG_1150.JPGKonečne po 2 a pol hodinách to prišlo…Takmer 10 hodinová let z Mníchova do Mumbaiu. Všetko bolo ok dokonca aj spolusediaci boli úplne v pohode a celú cestu sme kecali o nejakých veciach  hrali hry čo sú na tých Tv v lietadlách 😀 Dokonca mojre prvé indické jedlo som mala už v lietadle a hneď to bolo aj vegetariánske! Neviem, boli tam nejaké druhy kari, ryža, kyslo-šťiplavé mango a tak….bola som v tom totálne stratená aaa týpek vedľa mňa sa len smial na tom akým spôsobom to jem 😀 Ale to nevadí! Celú cestu tam som si užila a až keď sme začali pristávať som si vlastne uvedomila kde to som, a čo tu vlastne budem robiť. Tak som už samozrejme začala byť až v takom strese, že chalan na pasovej kontrole sa ma opýtal či vôbec viem po anglicky lebo som sa zakoktávala. Oh áno,  je to dosť ťažké rozumieť indickú angličtinu po prvý krát….

 

 

Konečne v Indii!

Další články od Michaely

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!