13. februára sa konal rotary meeTing na Aspen mountain. Kedže jedným členom Rotary je šéf Aspen mountain company , dostali sme privilégium lyžovať dve jazdy pred oficiálnym otvorením gondoly . Bol to jeden z mojich najlepších zážitkov. Svah bol absolútne prázny a ten pocit byť tam prvá je neopísateľný.

Na ďalší deň sme oslavovali Valentín. Dostala som od môjho host ocina kvety a pár sladkostí. Na večeru som vybrala sushi , takže sme mali valentínske sushi. Ja som bola celá šťastná, kedže na ďalší deň som mala narodeniny. Veď koľkokrát v živote budeš mať 17 v Amerike? Ráno sme sa s ocino išli lyžovať.Vyskúšali sme novú trasu, ktorá bola okolo 5 Km dlhá a volá sa long shot. Bolo to dosť dlhé ale samozrejme sranda. Ešte aby som nezabudla, ráno som sa zobudila a volala s mojimi rodičmi zo Slovenska. Potom som išla raňajkovať a samozrejme som si nevšimla Happy birthday 17 balóny. Po chvíli ma moji host rodičia upozornili, aby som sa popozerala naokolo :). Večer sme mali rezerváciu v meste Basalt v jednej peknej reštaurácí.

Moja prvá rodina nemohla prísť a môj yeo s counselorom, ktorých sme pozvali žiaľ tiež nie . Okrem toho sme pozvali niekoľko ďalších ľudí a oslávila to s nimi. Torta so 17 sviečkami bola skvelá. Dostala som ďalšie darčeky a išli sme domov. O pár dní neskôr sme mali posledný basketbalový zápas sezóny. Som rada že som sa to naučila hrať ale nie je to môj najobľúbenejší šport. Konečne som aj skórovala a dokonca aj dobre hrala :). Nemáme moc dobrý tím a náš posledný zápas sme prehrali. Celkovo sezóna dopadla zle. Vyhrali sme 3 alebo 4 zápasy a prehrali asi 7 . Na druhú stranu chalanské tímy sú skvelé. Náš varsity tím postúpil na Colorado state championship. Sú naozaj dobrí a všetci im držíme palce.

Mimochodom, som fest spokojná s mojím novým účesom a neľutujem svoje rozhodnutie ostrihať sa. Nové predmety v škole sú v pohode. Na Americkej literatúre preberáme knihu the Crucible. Je to zaujímavá kniha o witch hunting. Snažíme sa hrať svoje role, ktoré nám pridelila učiteľka, ale nie sme moc dobrí herci 🙂

Další články od Natálie

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2022/23 v některé z evropských zemí nebo v zámoří? V Itálii, Německu, Francii, Norsku, Holandsku, USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2022 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!