13. februára sa konal rotary meeTing na Aspen mountain. Kedže jedným členom Rotary je šéf Aspen mountain company , dostali sme privilégium lyžovať dve jazdy pred oficiálnym otvorením gondoly . Bol to jeden z mojich najlepších zážitkov. Svah bol absolútne prázny a ten pocit byť tam prvá je neopísateľný.

Na ďalší deň sme oslavovali Valentín. Dostala som od môjho host ocina kvety a pár sladkostí. Na večeru som vybrala sushi , takže sme mali valentínske sushi. Ja som bola celá šťastná, kedže na ďalší deň som mala narodeniny. Veď koľkokrát v živote budeš mať 17 v Amerike? Ráno sme sa s ocino išli lyžovať.Vyskúšali sme novú trasu, ktorá bola okolo 5 Km dlhá a volá sa long shot. Bolo to dosť dlhé ale samozrejme sranda. Ešte aby som nezabudla, ráno som sa zobudila a volala s mojimi rodičmi zo Slovenska. Potom som išla raňajkovať a samozrejme som si nevšimla Happy birthday 17 balóny. Po chvíli ma moji host rodičia upozornili, aby som sa popozerala naokolo :). Večer sme mali rezerváciu v meste Basalt v jednej peknej reštaurácí.

Moja prvá rodina nemohla prísť a môj yeo s counselorom, ktorých sme pozvali žiaľ tiež nie . Okrem toho sme pozvali niekoľko ďalších ľudí a oslávila to s nimi. Torta so 17 sviečkami bola skvelá. Dostala som ďalšie darčeky a išli sme domov. O pár dní neskôr sme mali posledný basketbalový zápas sezóny. Som rada že som sa to naučila hrať ale nie je to môj najobľúbenejší šport. Konečne som aj skórovala a dokonca aj dobre hrala :). Nemáme moc dobrý tím a náš posledný zápas sme prehrali. Celkovo sezóna dopadla zle. Vyhrali sme 3 alebo 4 zápasy a prehrali asi 7 . Na druhú stranu chalanské tímy sú skvelé. Náš varsity tím postúpil na Colorado state championship. Sú naozaj dobrí a všetci im držíme palce.

Mimochodom, som fest spokojná s mojím novým účesom a neľutujem svoje rozhodnutie ostrihať sa. Nové predmety v škole sú v pohode. Na Americkej literatúre preberáme knihu the Crucible. Je to zaujímavá kniha o witch hunting. Snažíme sa hrať svoje role, ktoré nám pridelila učiteľka, ale nie sme moc dobrí herci 🙂

Další články od Natálie

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!