Už to budou dva týdny, co jsem se sem přistěhovala a zatím s pro mě změnilo naprosto všechno a vlastně vůbec nic.. Mimo to, že začala škola, která je stejná a vlastně taky úplně jiná, jsme procestovali kus Wyomingu, který je stejný jako Česko a vlastně úplně jiný. Jako jeden z mála Amerických států má historii delší než 300 let nazpět. Příroda tady se skládá z lesů a skal, které připomínají Šumavu v létě. O pár metrů dál se ale rozprostítrá nekončící poušť s červeným pískem a volně se tu pasou antilopy, mufloni a daňci. Přijde vám to jako příliš nesourodý nesmysl? Tak vítejte ve Wyomingu!

Při cestě na ranč, kde jsme pozorovali zatmění Slunce, (zkoukni poslední články) jsme navštívili pár historických památek Wyomingu. Je to asi jedinečná příležitost, protože Americké vedení (viďte pane Trumpe ) chce zavřít menší národní parky a památky, protože si myslí, že ušetří peníze, které pak určitě použije na stavbu zdi mezi USA a Mexikem, žejo. Neuvědomuje si ale, že je to národní bohatství.

Další články od Barbory

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!